Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Fischer Vacuum 110 šraf za podešavanje kantinga

  1. #1
    Member velkom avatar
    Datum registracije
    21.02.2009
    Lokacija
    Bnv brd Bgd
    Skije / Bord
    Fischer F19 Progressor
    Poruke
    52

    Podrazumevano Fischer Vacuum 110 šraf za podešavanje kantinga

    Izgubio sam plastični deo (u obliku krsta) sa šrafom koji služi za podešavanje kantinga na ovoj ski cipeli. Nisam do sada proveravao zategnutost šrafova jer sam mislio da ne mogu da ispadnu tek tako. Ovaj je čak imao i plavi silikon-lepak (ostao trag na matici iznutra) da se ne bi odvrnuo. Već sam pomislio da počnem pretragu po stranim sajtovima jer na par domaćih adresa nisam našao rešenje, kada baš na ovom sajtu ugledam novu prodavnicu Fischer opreme Avantura Shop na Novom Beogradu u Belvilu, zgrada Suncokret. Izuzetno ljubazna i stručna devojka koja radi tamo ne samo da je odmah pronašla deo nego čak nije htela da naplati. Iskoristio bih ovu priliku da se još jednom zahvalim i da ih iskreno preporučim a vas ostale da potsetim da prekontrolišete i zategnutost šrafova na ski cipelama.IMG_20210222_164813.jpgIMG_20210221_081833.jpg

  2. #2
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Moram da napišem upozorenje, jer ne važi za sve cipele niti smeju da se diraju šrafovi kad se jednom podese.

    Na mojim šrafovima za podešavanje tvrdoće cipele je očigledno bio loctite. Ja sam samo jedan proverio kako šljaka i čemu služi, što je rezultovalo istom stvari koja se i tebi desila - otpao je i izgubio sam ga.

    Možda neke treba proveravati, ali neke definitivno ne, ako nemate loctite pri ruci.


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •