Da li je možda neko od vas imao problema sa ulošcima za pancerice? Za ovu sezonu sam deci kupila uloške BD ( Boot Doc) model Comfort S7 . Očekivala sam da im pancerice budu udobnije, toplije, da bolje legnu uz nogu... Međutim, obe se žale na jak bol koji se javlja u sredini stopala sa donje strane. Koliko se sećam na deklaraciji je pisalo da su medium, niti za ravna stopala niti za visok ris, što bi se reklo za „normalna“ stopala. Klinci nemaju neke izražene probleme, tako da bih rekla da se uklapaju u taj medium. Obe inače imaju usko stopalo i u samoj pancerici ima dovoljno prostora za uložak , a opet imaju različit oblik da bih mogla da kažem da ne odgovaraju baš takvom tipu stopala.
Što se tiče opisa proizvoda stoji sledeće:

These Boot Doc Comfort S7 Insoles offer strategically placed cushioning and support, whilst also help to retain heat so you feet will remain warm on the piste.

> Ski Boot Insoles
> Heat retention
> Cushioning
> Plastic plate support
> Boot Doc branding

BD1.jpg

BD2.jpg

Suprug je isto želeo da kupi sebi takve uloške ali nismo našli njegovu veličinu te smo njemu uzeli drugi model Arctic S5.

BD3.jpg

BD4.jpg



Iako model za klince deluje kvalitetnije , za raliku od njih on je oduševljen kako su mu legle. Dobio je rezultat kakav sam očekivala i kod dece.

Da li neko možda zna šta bi mogao biti uzrok bola? Da li da probaju još malo tako da skijaju iako im uopšte ne pričinjava zadovoljstvo ili da im izvadim uloške?