Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Renta cele kuce/velikog apartmana u centru

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano Renta cele kuce/velikog apartmana u centru

    Da li neko mozda zna da li neko rentira celu kucu ili bas veliki apartman negde u centru za npr 8-10 osoba? Obicno su sve opcije 2 apartmana u Konacima po 25 m2 gde naguraju 4 osobe i ne mozes da se okrenes. Znam da je toga bilo dosta vise pre 20 godina, onaj deo kuca iznad Granda ka Karaman grebenu, ali ne uspevam da nadjem nikakav kontakt/ponudu. Poenta je samo da je to jedna spojena stambena jedinica sa vise spavacih soba. Hvala.

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Sve manje ima kuća pošto se ruše i prave zgrade

    Još uvek je "živa" Vila Paraglajder npr, a pogledaj i druge na InfoKopu:

    http://www.vilaparaglajder.com

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    Hvala na info, nisam znao za ovo. Iskreno malo mi je diskutabilno kada 5-6 osoba staje u 35 m2 ili 7 u 55m2 od cega 4 spavaju u dnevnoj na trosedima na razvlacanje. Neverovatno koliko je zapravo ponuda kuca slaba na Kopu u centru, kao sto kazes sve sruseno zarad zgrada sa apartmanima i to po mogucstvu svi da spavaju u jednoj sobi. Kada uporedim sa Italijom ili Austrijom zaista jadno. Jedino je ovaj nivo Francuska npr, oni su katastrofa sa smestajima.

  4. #4
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    Nemoj ocekivati tip apartmana ili kuce kao u Austriji ili Italiji, takvo nesto na Kopaoniku ne postoji ili bar ja u ovih 15-20 godina nisam pronasao. U Paraglajderu sam bio vise puta, u 3 ili 4 razlicita apartmana i bas kao sto kazes, diskutabilno je i mnogo vise podseca na Francusku. Realno je svaki za duplo manje osoba, spava se u bunkerima, studio sa galerijom sa 4 duseka i taj fazon. Samo jedan apartman u prizemlju je iole veci, sa kaminom, ali isto 3-4 osobe spavaju u dnevnoj sobi, ako se dobro secam. Lokacija je top, verovatno najbolje mesto na Kopu, ali neki komfor nemojte ocekivati.

    Mozda ovo: http://www.vilasuzana.com/

    Ali sto kaze wlad, infokop, filter centar, kuce, apartmani pa redom... Mada mislim da ti je veca sansa za kuce u vikend naselju, tamo jos uvek nisu porusili bas sve

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    10.03.2008
    Skije / Bord
    Head i.Race/Rossignol Soul 7 HD
    Godina
    40
    Poruke
    140

    Podrazumevano

    Vazi hvala na korisnim savetima . Ako nadjem nesto pisem ovde i za druge da znaju.

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    04.08.2011
    Godina
    55
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Mislim da Vila Nika ima nesto slicno. Ja sam bio kod njih u manjim apartmanima i ima dovoljno prostora.
    Postoje i dva veca cini mi se za taj broj ljudi

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •