Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 141 do 150 od 177

Tema: Sezona 2020/21

  1. #141
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Recap skipassa za naredni period.
    Moram biti posten i sa ove strane, na Jahorini se moze skijati za relativno male novce jos uvek..malo proberete...
    Od 21.mrta je Post sezona po cenovniku OC Jahorina te shodno tome, a i promo vikendu , mozete recimo:
    -Ponedeljak i Sreda 30% popusta na ski karte na Petrol pumpama... 45KM-30%=31,5KM x 62din=1950din
    -Promo vikend 24-28.03 -40% na aktuelni cenovnik (recimo 2-dnevni sa nocnim skijanjem 100KM-40%=60KM x62din=3700din)
    Ako uzmemo u obzir i cene goriva u Republici Srpskoj (cca 35din/l jeftinije), zaista se moze u martu lepo skijati na Jahorini za neke manje novce.
    Opera Snapshot_2021-03-18_120846_www.jahorina.org.png
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  2. #142
    Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Potpuno se slažem sa tobom ali većinu na forumu ne zanima dnevno ili dvodnevno skijanje već 7-dnevno. Iskreno, da je džabe ski pas ne bi došao na jedan dan, čak i da neko dođe po mene (440 km u jednom pravcu). Drugo ali je datum post sezone, od 22. marta!!! Ove godine ima snega kao u priči ali u nazad x godina nikada nije bilo ovoliko snega, početak marta je već bio kritičan a ne 18. mart. Iz iskustva imam mišljenje da je mart ubedljivo najlepši mesec za skijanje i sigurno moje mišljenje dele i drugi. Greška i Kopaonika i Jahorine je gašenje žica pre vremena i to je u stvari naš mentalitet. Došao bih sutra ali hoću da sve radi zato što ima 2 metra snega.
    Ti si na 170 km i treba da odeš i da uživaš pošto će kvalitetnog skijanja još biti.

  3. #143
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od drotoš Pogledati poruku
    Potpuno se slažem sa tobom ali većinu na forumu ne zanima dnevno ili dvodnevno skijanje već 7-dnevno. Iskreno, da je džabe ski pas ne bi došao na jedan dan, čak i da neko dođe po mene (440 km u jednom pravcu). Drugo ali je datum post sezone, od 22. marta!!! Ove godine ima snega kao u priči ali u nazad x godina nikada nije bilo ovoliko snega, početak marta je već bio kritičan a ne 18. mart. Iz iskustva imam mišljenje da je mart ubedljivo najlepši mesec za skijanje i sigurno moje mišljenje dele i drugi. Greška i Kopaonika i Jahorine je gašenje žica pre vremena i to je u stvari naš mentalitet. Došao bih sutra ali hoću da sve radi zato što ima 2 metra snega.
    Ti si na 170 km i treba da odeš i da uživaš pošto će kvalitetnog skijanja još biti.
    Evo recimo 5 dana sa ovim Promo vikendom
    Sreda na Petrol pummpi 31,5KM Cetvrtak-Nedelja 4ro dnevna 140KM-40%=84KM....ukupno 5 dana ski pass 115,5KM x62din=7160din
    Sreda na Petrol pumpi 31,5KM Cetvrtak-Nedelja 4ro dnevna sa nocnim 185KM-40%=111KM........................142,5KM x62din=8835din
    Mislim da bi trebali iskoristiti...za ove novce nema skijanja nigde a snega,hvala je Bogu, kao u prici.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  4. #144
    če gevara avatar
    Datum registracije
    08.01.2011
    Lokacija
    Бања Лука, РС
    Skije / Bord
    Нордика Енфорсер
    Poruke
    542

    Podrazumevano

    Ако ја добро разумијем промоцију, важи само за дневно-ноћне ски карте.

  5. #145
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od gevara Pogledati poruku
    Ако ја добро разумијем промоцију, важи само за дневно-ноћне ски карте.
    Prevideh iZvinjavam se...dakle vazi racunica u drugom delu..5 dana skijanja sa 4 nocna cca 8835,00din(142,5KM).
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  6. #146
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    A evo i SkiBus ponude za prvu nedelju aprila
    PROMOTIVNA CENA ARANŽMANA - DVA JAVORA APRILSKI PETODNEVNI SPECIJAL(paket uključuje 5 noćenja u izabranim sobama i apartmanima i 5-dnevni skipas) iznosi po osobi:
    - Za smeštaj u 1/6 apartmanima: 89 evra.
    - Za smeštaj u 1/5 apartmanima: 99 evra.
    - Za smeštaj u 1/5 sobama: 95 evra.
    - Za smeštaj u 1/4 sobama: 105 evra.
    - Za smeštaj u 1/3 sobama: 115 evra.
    - Za smeštaj u 1/2 sobama: 125 evra.
    http://www.skibus.rs/aranzmani/srbij...DzI-3R37t94za4
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #147
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Donio je danas odluku da se skijališta u Republici Srpskoj zatvaraju na 7 dana. Zatvara se još koještošta, ne samo skijališta.

  8. #148
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Donio je danas odluku da se skijališta u Republici Srpskoj zatvaraju na 7 dana. Zatvara se još koještošta, ne samo skijališta.
    Pih...no sto je tu je..ako otvore posle 7 dana, mada mislim da nece, odmah u auto u voziii..
    Malo je bljak zatvarati skijaliste koje je prazno odn skija lokalno stanovnistvo ali tako je svuda..kao nesto rade..

    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  9. #149
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hallo Pogledati poruku
    Pih...no sto je tu je..ako otvore posle 7 dana, mada mislim da nece, odmah u auto u voziii..
    Malo je bljak zatvarati skijaliste koje je prazno odn skija lokalno stanovnistvo ali tako je svuda..kao nesto rade..
    Jos 7 dana zatvorenog skijalista...kako sam i pretpostavio, prosto nema zainteresovanih strana kod OC-a i vlasnika smestaja na Jahorini da se skijaliste otvara a Vlada RS(kao vlasnik OC-a) to obnaroduje kao protiepidemijsku meru...do boljih vremena za ovu zimu izgleda KRAJ.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  10. #150
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Jahorina je zavrsila za ovu sezonu, ne verujem da ce vise otvarati
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •