Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 15

Tema: Italija, skijanje 2020???

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2014
    Poruke
    3

    Podrazumevano Italija, skijanje 2020???

    S obzirom na sirenje korona virusa, da li ici na skijanje u Italiju?

  2. #2
    Ski legenda
    Datum registracije
    28.12.2006
    Lokacija
    NS
    Godina
    50
    Poruke
    181

    Podrazumevano

    Ne može ti niko dati pametan odgovor...
    Ides u sopstvenoj režiji? Pošto agencije otkazuju aranžmane i vraćaju pare, ekskurzije se "odlažu"

    Verovatno je rizik minimalan... sa druge strane tvoj je, ti moraš da doneseš odluku. Objektivni faktori su da je epidemija baš na severu, da su neki gradovi na severu već u karantinu, da su slovenci spremni na zatvaranje granica. Može za nedelju dana da se zaboravi priča, a može i da eskalira...

  3. #3
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Može da se desi da odeš ali ne možeš da se vratiš (mada zamisli da MORAŠ da ostaneš da skijaš do aprila? ).
    Vrlo je moguće da se desi uvođenje karantina za osobe koje dođu iz Italije (ili bar severnog dela) pa da se vratiš ovde na dvonedeljni karantin.

    U svetlu vesti da je i u Hrvatskoj potvdjen prvi slučaj, ja ne bih putovao na tu stranu. Manje zbog zaraze (da se razumemo, ne smatram ovo uopšte naivnim) a više zbog svih problema na granicama i u povratku.


  4. #4
    Ski legenda
    Datum registracije
    24.01.2012
    Lokacija
    Belgrade
    Poruke
    805

    Podrazumevano

    Ja idem u Austriju u subotu pa cu javiti ako postoje neki problemi.
    Sto veći kompromis oko skija želiš da napraviš, to si nezadovoljniji u uslovima koji te zadese...

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2019
    Godina
    39
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Ljude koji dolaze iz Milana su poceli da testiraju

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    02.01.2014
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Ljudi, hvala svima na odgovorima!! Silno sam se uzelela skijanja, ovaj virus me bas zeznuo. Idemo u sopstvenoj reziji, znam da svi otkazuju, trebalo je od 14.3, videcemo, ali verovatno otkazujemo, ne verujem da ce da se smiri situacija...
    Javljajte, ako imate jos neke info!! Hvala!!

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    27.10.2018
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Ljudi, virus je slabiji od sezonskog gripa... Ne otkazujte bez razloga i nemojte da upadate u haos koji plasiraju mediji

  8. #8
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lokve Pogledati poruku
    Ljudi, virus je slabiji od sezonskog gripa... Ne otkazujte bez razloga i nemojte da upadate u haos koji plasiraju mediji
    Ovo je tolika dezinformacija da je važno da se odgovori.

    Ja sada ne bih išao.

    Postoji mala šansa da se zarazite.
    Postoji velika šansa da sebi zagorčate život u povratku.

    Moja firma je uvela ubavezni 14dnevni rad od kuće za sve koji se vraćaju ili im je neko od ukućana bio u Italiji.


  9. #9
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Pa da, nije tu samo pitanje da li ćete sa se zarazite, verovatno nećete, ali cela ta histerija i ludilo mogu da otežaju život.

    Situacija me podseća na Francusku posle napada na Šarli Ebdo kada je uvedeno vanredno stanje. Moja drugarica nije htela da ide na skijanje, ne zato što se plašila terorista, nego, kaže, neugodno joj je da bude u okruženju naoružanih ljudi sa šlemovima.

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    27.10.2018
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Prijatelj je otisao u Dolomite, kaze nikakve histerije nema. Svi kafici i restorani rade, sve normalno...

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •