Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Rezultati 41 do 50 od 65

Tema: Bansko skijanje sezona 2019/2020.

  1. #41
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2019
    Godina
    39
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Bas je bezveze

  2. #42
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    Danas je bio prvi dan raspusta kada u mnogim državama počinje raspust. Nije bila gužva jutros velika. U pola 9h čekalo se 10 minuta. Nije gužva kao prethodnih godina. Pretprošle i prošle godine se čekalo po sat vremena ili možda i sat ipo, ako se došlo kod gondole oko 9h.
    Ja uvek izadjem na gondolu oko 8h, medju prvima sam na gondoli i odmah se ulazi, nema čekanja uopšte, ili malog, neznatnog. Ujutru su i staze odlične, do podneva fenomenalne.
    Zato treba biti što bliže gondoli sa smeštajem, da bi se izašlo kada se poželi, a i lakše je po završetku skijanja, nema čekanja kombija ili maltretiranja po automobilu.
    Par hotela u Banskom prodaje VIP ski pass+ove, na recepciji hotela. Jedan je Kempinski, drugi je Regnum, ima ih još 2-3 čini mi se, ali ne znam koji su ostali. Siguran sam da sam nekada pronašao na internetu, ali nemam kada sada da tražim.
    Smeštaj u Brzeću, kod gondole
    Korisne informacije o zimovanju u Banskom www.apartmanbansko.com
    Brzeće Apartmani www.BrzeceSmestaj.com
    Brzeće Smeštaj www.Brzece-Smestaj.com
    Vaučeri 2023. www.Vauceri.net
    Apartman Ema Brzeće, blizu gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...aonik-smestaj/
    Brzeće - Apartman Nina, kod gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...ndole-smestaj/
    Kupovina Prodaja

  3. #43
    Junior Member
    Datum registracije
    10.12.2019
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Zasto Bansko ima skuplji ski pass nego recimo Kopaonik? Platis toliko i onda cekas u redu dva sata?

  4. #44
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Posebno mi je zanimljiva kategorija VIP ski pass.

  5. #45
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2019
    Godina
    39
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Cekanje do pola sata mi je u redu ali sve preko toga je mucenje iskreno.
    Nasla sam neku opciju pa cekam da vidim da li ce biti nesto od toga

  6. #46
    Junior Member
    Datum registracije
    10.12.2019
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    Jutros oko 9h smo cekali BUKVALNO pun sat, ledja bole od stajanja u pancericama... tek oko 12h se rascistila guzva.

  7. #47
    Junior Member
    Datum registracije
    10.12.2019
    Poruke
    12

    Podrazumevano

    DdJjviR.jpg

    Ovo na slici je red sa jedne strane, na drugoj stran ima isti toliki red.

  8. #48
    Member
    Datum registracije
    06.01.2014
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    A za kombi?

  9. #49
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    Poskupeli su ski pass da bi smanjili broj turista slabije platezne moci, a da bi tako smanjili i cekanje uredovima, i da bi doveli turiste koji trose mnogo vise novca od sadasnjih turista, Englesze i zapadnjake. Jer oni mnogo novca ostave u Banskom, za transfer, rentiranje automobila, u marketima, restoranima, kafanama, provodu, itd... Daa li su uspeli, ne znam.
    I jesu smanjili guzvu, jer se prosle i pretprosle godine cekalo i po sat ipo vremena.

    Jutros smo cekali od pola 9 do pola deset. Neki nasi ljudi su stigli u isto vreme kada i mi, pola devet, i kazu da su istog momenta usli u kombi koji je bio prazan, bilo ih je vise parkiranihi cekali su putnike. Sa ski passom se moze voziti do vrha. Ima 10-15 kombija koji voze gore-dole. Posto ne mogu napraviti gondolu drugu onda su uveli kombije da prevoze skijase. Kombiji su parkirani ispred Happy End bara, a vide se na slici iznad.
    Dosta skijasa sam primetio da prodju pored reda i udju u prostorije ULEN ski skole, odmah pored ulaza gondole, a onda samo prodju kroz tu prostoriju i vec su na stepenicama u zgradi gondole. A imaju samo obican ski pass.

    Petarpan, uvek je manja guzva sa druge strane gondole u odnosu na sliku, i to uvek za trecinu manja guzva.
    Smeštaj u Brzeću, kod gondole
    Korisne informacije o zimovanju u Banskom www.apartmanbansko.com
    Brzeće Apartmani www.BrzeceSmestaj.com
    Brzeće Smeštaj www.Brzece-Smestaj.com
    Vaučeri 2023. www.Vauceri.net
    Apartman Ema Brzeće, blizu gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...aonik-smestaj/
    Brzeće - Apartman Nina, kod gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...ndole-smestaj/
    Kupovina Prodaja

  10. #50
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2019
    Godina
    39
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Nasla sam nacin kako da se kupi fast line ski pass,tzv VIP,
    a da se ne odsedne u hotelima koji prodaju.
    Kompenzacija je ski skola tih hotela,samo da vidim jos sta je moguce ispregovarati

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •