Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Pocetnik i dobar skijas-preporuka za skijaliste

  1. #11
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2019
    Godina
    39
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Razmotri i Skiwelt,za pocetnike nisu staze u Goingu ali Elmau i Sheffau je dobar,kao i manji,kraci liftovi do samog magistralnog puta.Nismo isli na staze Soll
    Sve je dobro povezano,gondole su nove i brze,parkinzi veliki
    Vi ste neki malo visi nivo skijasa od mene pa pricam i iz tog ugla.
    Mislim da ce nama sledeca destinacija biti Sladmig.

    Za vecernje izlaske su mrtva sva 5 sela ,cak i Kitzbuhel,ima jedan fin bas bar restoran u Soll.

  2. #12
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    U narodu postiji hrpa uzrečica: "O ukusima se ne raspravlja", "100 ljudi - 100 ćudi", "Čudni su putevi Gospodnji", itd.
    I eto, tako je meni Turracher Höhe najdraže skijalište. A mnogi nisu ni čuli za njega. Da ne bude zabune, drage su meni i 3 Doline (bio u decembru), i Garmiš (manje od sat vremena od stana), i Wilder Keiser - Elmau (to mi je skoro pa lokalno skijalište, bio nekoliko puta ove zime), a i mnoga druga skijališta. Ali na Turracheru se osjećam kao kod kuće, i upravo ga "istražujem" i ovih dana.
    Evo fotke od jutros:
    Turr6666.jpg

    Evo nekih osnovnih informacija o skijalištu sa skijanje.hr: https://www.skijanje.hr/skijalista/a...hoehe?id=12356
    Dakle, moj glas za Turracher.

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Hvala vam svima na preporukama, svakako da cemo razmotriti to sto ste nam preporucili. Imam pitanje vezano za ski skole, koja je cena ok za 2 casa za odrasle po osobi? Nasao sam nesto za 74e, ali mi nije jasno da li je to po osobi ili je za grupu od troje ljudi, ispod cene pise "Kurs findet ab 3 Personen statt", a na istom sajtu pise da su individualna 2 casa 148e Koja cena za napredniji nivo skijanja (da mi ne pokazuju opet plug, stav, itd.) za odrasle u ski skolama u Austriji je neki prosek?

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2019
    Godina
    39
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Ja sam placala na Hintertuksu malu grupu 56 e ,2 h ali je bili van sezone i bilo nas je dvoje ,jedan dan troje.I grupa je prilagodjena nivou .
    Mislim da je u Ski Weltu bilo oko 70 e za grupne ali nisu bile bas male grupe ,tipa bile su 4 plus ,ovo sam videla samo sa strane

    Individualni su skupi ,ne mogu bas tacno da se setim ali je bila bas neka cifra

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Vazi, znaci da racunam okvirno 60-70e za 2h u grupi. Posle se ljudi zale kad je na Jahorini 15-20e 2h 🤣

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2019
    Godina
    39
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Grupa sa vise od 3 je po menj gubljenje vremena.
    Istrazi skole preko neta tu gde cete biti cesto ima on line popust od 10 posto

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •