Rezultati 1 do 5 od 5

Tema: Pocetnik i dobar skijas-preporuka za skijaliste

Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2019
    Godina
    35

Podrazumevano Pocetnik i dobar skijas-preporuka za skijaliste

Pozdrav svima,treba mi pomoc,naime ja sam pocetnik koji moze da vozi plave staze a moj muz je napredan skijas ,treba nam preporuka za skijaliste u Austriji koje bi zadovoljilo oboje.
    Naime bili smo na Kitzsteinhornu ja tada nisam skijala,sada smo bili na Hintertuxu(zbog mog muza)i te staze su napredne za mene ,mada sam jednu plavu odskijala uz teske muke(najvise vremena sam provela na kratkoj stazi na kojoj svi vezbaju)
    Gledala sam Nasfeld ali mislim da nije za mene
    Ski welt je sledeca opcija ,pa molim misljenja
    P.s procitala sam ceo forum ali ja sam matora proskijala u 34 god i to pre godinu dana tako da mi trebaju bas plave staze ,ne plavo/crvene
    P.s.s. ako nekome trebaju preporuke za smestaj za Kaprux i Hintertux moze da mi pise slobodno
    Hvala svima

Member
    Datum registracije
    17.12.2010
    Godina
    39

Podrazumevano

Nedaleko od Kapruna u Pinzgau dolini imas skijaliste Wildkogel Arena. Skijaliste je pravo porodicno sa blagim stazama.Ne znam da li se razdvajas od muza tokom skijanja s obzirom na razlicite nivoe znanja. Ako se razdvajate, muz ima priliku da ode i na dva susedna vrhunska skijalista. Na oko 10 km je Zillertal Arena a nesto neznatno dalje je Kitzbuehel. Ovo u slucaju da mu Wildkogel dosadi jer ima ''samo'' oko 75 km staza.

Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi

Podrazumevano

Ako se, što reče kolega, razdvajate, mislim da vam je dobitna kobinacija Radstat (smeštaj). Ti možeš da skijaš na lokalnom skijalištu, a za muža su tu Obertauern, Flahau i Šladming, sve na 15-20min. Ako se ne razdvajate - od ta tri preporučujem Šladming.

Ako ne mora Austrija, razmotrite Kranjsku Goru. Za tebe lepo, a on ima na 15min Tarvizo, ili na 1h Nasfeld, a tu je i Gerlicen, oko 45min (iznad Filaha), gde možda možete i oboje. To je možda i dobitna kombinacija, ako svako žrtvuje po dan-dva, možete i sve zajedno, 2d KG, 1d Tarvizo (ima lakih staza ako radi dolina), 1d Nasfeld (imaš lepu laku plavu stazu, dugu, taman) i dan-dva Gerlicen, ima materijala za oboje, ne preko 2d.

Na Šladmingu imaš celu oblast sa lepim plavim stazama, a za njega ima svašta.

Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi

Podrazumevano

PS: i nemoj sebe da zoveš SMOTANKO, žena kada nauči lepo da skija, nikada muškarac ne može ni da priđe po gracioznosti. Moja žena je skijanje učila zbog mene, sada šije niz crne staze, ne možeš je stići...

Dobrodošla na forum.

Junior Member
    Datum registracije
    19.11.2019
    Godina
    35

Podrazumevano

Razdvajamo se ,to je neminovno
    Hvala mnogo za brze odgovore

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •