Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Pomoc oko pancerice

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano Pomoc oko pancerice

    Predajem se! Nakon borbe za pancericom i pisanja ovde, promenicu pancericu. Da se ne vracam na staru temu, u pitanju je rossignol wc130, za 2016, kupio novu, cipela taman, preudobna ali hladna. Ne pomazu ni carape ni grejaci! I ranije sam vozio pancerice preko 120, ali nisu bile ovoliko hladne(fiser rc4 i salomon cruse). Problem je verovatno kosmbinacija mojih hladnih nogu, hladne pancerice koja me je mozda negde sekla a ja to da nisam osetio.

    Ove idu na prodaju ali Sta kupiti? Ja bi i dalje voleo da je to tvrda pancerica, vozim ross heroa za 2016 i to 99%na tvrdim stazama, svo vreme. Pomagajte drugovi, mozda i ne bih isao na race pancericu vec na neku klasiku sa tvrdim flesom, i da se nadam da je malo toplija

  2. #2
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Niko da predlozi neki kultni model?

  3. #3
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bezbi Pogledati poruku
    Niko da predlozi neki kultni model?
    Uzmi u razmatranje Lange, npr. SX modele (SX 120 ili SX 130). Kalup bi trebao da bude sličan Rossijevom, jer su prije nekoliko godina blisko sarađivali (mislim da je vlasnik isti).
    Ja sam svojim SX 120 prezadovoljan. Od kad sam prešao na čarape sa puno vune, više nema promrzlih prstiju na vrlo niskim temperaturama.
    Napomena: za ovu sezonu su ukinuli SX seriju i uveli novu (meščini LX).


  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Druze ti od svih cizama mi preporuci da uzmem iste ) ross hero i lande su ista cizma

  5. #5
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od bezbi Pogledati poruku
    Druze ti od svih cizama mi preporuci da uzmem iste ) ross hero i lande su ista cizma
    More bit bidne, al ne mora da znači.
    SX je Langeov najširi model, a to znači manji pritisak na nogu, a to znači bolju cirkulaciju, a to znači manje mrznu noge...

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Probao sam nekoliko modela Langovih cipela na sajmu, prosto imam utisak da meni ne lezi ta cipela

  7. #7
    Member alex11 avatar
    Datum registracije
    27.12.2007
    Lokacija
    Los Angeles
    Skije / Bord
    Rossignol Z9
    Godina
    54
    Poruke
    60

    Podrazumevano

    Bezbi u principu Lange ti je malo tvrdji flex, sa dosta uskom i tvrdjom skoljkom koja treba da ti da brzu reakciju i upravljivost. Ulosci nikada nisu bili nesto ekstra comfi. Iz nekog mog iskustva ili je jedno ili drugo, tj. noga ce ti biti hladnija skoro uvek u ovakvim pancericama. Mozes jedino da probas sa grejacima.

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Imam grejace, ne pomazu. Mislim da me steze iznad cukljeva tj ispod lista. Race lange i hero je ista pancerica

  9. #9
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Zašto Race?

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Probao sam pre neki dan nekoliko all mont sirih modela, i nije mi to to, okrece mi se stopalo u njoj. Probao sam dobermana 110 i 120, i pro machine 110, sve su 98mm , savrseno mi odgovaraju. Prosto verovatno mu je noga takva da mi savrseno legne u tu rejsericu. Problem je samo u toj rosinjolci, prosto mi ne lezi, ne znam gde me steze al ne lezi. Naravno probacu Lange na sajmu. Al opet, radije bi uzeo race 100fleks nego mont od 130fleksa..da napomenem da mozda hero nije mozda ni hladna cim mi ni grejaci ne pomazu

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •