Rezultati 1 do 7 od 7

Tema: Milos Veliki VS E-75 VS Topola-Rudnik do Kopa

  1. #1
    Igorr kombi prevoz avatar
    Datum registracije
    02.10.2014
    Lokacija
    beograd
    Godina
    43
    Poruke
    4

    Podrazumevano Milos Veliki VS E-75 VS Topola-Rudnik do Kopa

    Pozdrav svima!

    Stize nova sezona a sa njom jos jedna mogucnost putovanja iz Beograda i Vojvodine do Kopaonika. Milos Veliki, do Preljine, a onda Ibarskom magistralom do Josanicke Banje i Kopaonika.
    Moja favorite trasa je do sad bila preko Topole i Rudnika, a posto sam skoro svakodnevno putovao na Kop i nazad , ova trasa mi je finansiski bila najpovoljnija, najmanja cena putarine, i relativno bez guzve i zastoja.
    Ove sezone se otvorila jos jedna varijanta dolaska do Kopaonika, novim autoputem Milos Veliki, pa me vase misljenje o ovoj deonici, mane i prednosti u odnosu na E-75 i Topola-Rudnik?

  2. #2
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Ja sam iz Beograda kolima uvek išao najbržom trasom. Beograd - Kruševac - Brus - Kopaonik. Verovatno trenutno najskuplja varijanta, ali sa najviše vožnje na auto-putu.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    03.01.2015
    Skije / Bord
    NORDICA NRGY 80
    Godina
    39
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Preko Brusa i Brzeca sam vise puta naisao na neociscen put i odlucio da vise ne idem tuda. Dobio sam savjet da idem na Rasku jer taj put najvise ciste zbog radnika iz Raske. Do sad je sve bilo super, tako da nastavljam.

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Put iz Brzeća može biti problematičan samo kad su velike padavine sa vetrom. Tada može doći do zatvaranja puta na vrhu, kod Srebrnca, na Jarmu jer je taj deo nezaštićen i lako se stvore nanosi.

    U ostalim slučajevima nikad većih problema nije bilo.

  5. #5
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    U projektu moravskog koridora će se raditi autoput od Pojata preko Stopanje pa dalje (nama je interesantan ovaj deo do Stopanje ), u istom projektu je predviđen i put sa 4 (2+2) trake Stopanja - Brus (sa dva tunela na trasi). Put od Brusa do Kopaonika će se proširiti na ukupno 3 trake...

    Ja isto kao Miloš uvek idem putem: NS - BG - Pojate - Kruševac - Ćelije - Brus - Brzeće - Kopaonik...
    (pre svega zato što mislim da je najbezbedniji)

    Ako se sredi put Stopanja - Brus i isprave krivine mislim da će ova varijanta biti bolja.

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    42
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Još jedan za BG - Pojate - Kruševac - Brus - Brzeće - Kopaonik. U povratku kad izađem na autoput, osećam se kao da sam kod kuće

    Kombi prevoz, Miloš Veliki je opasan fail od auto puta, dok ne spoje Surcin - Obrenovac. Otvori Google Maps u doba dana kada planiraš prolaz tuda (predpostavljam da uvek voziš ture u isto vreme), pa nekoliko dana za redom pogledaj raskrsnicu kod Umke. Radnim danima je haos. Po 30+ minuta bude zadržavanje.

  7. #7
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mordred Pogledati poruku
    Kombi prevoz, Miloš Veliki je opasan fail od auto puta, dok ne spoje Surcin - Obrenovac. Otvori Google Maps u doba dana kada planiraš prolaz tuda (predpostavljam da uvek voziš ture u isto vreme), pa nekoliko dana za redom pogledaj raskrsnicu kod Umke. Radnim danima je haos. Po 30+ minuta bude zadržavanje.
    Slobodno može kod Lajkovca da se isključi i da se dođe do Beograda Ibarskom magistralom. Ništa sporije nije, a čak je i sigurnije u smislu da nema velikog zastoja.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •