Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 40

Tema: Les Sybelles - Nova mega ski-stanica u Francuskoj

  1. #11
    casual snowboarder
    Datum registracije
    23.10.2006
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    rossignol sultan 2005
    Godina
    33
    Poruke
    56

    Podrazumevano

    istina stvarno, ako je sve to ovako kao sto sapa kaze, zaista steta propustiti!
    ja ne znam za tebe borise i snowboarderu ali nisam nesto preterano gledao sajt koji je sapa dao, nadam se da ne bi bilo problema rezervisati putem interneta (ili mozda telefonom, mada je internet ipak bolje resenje po meni).
    ako ima tamo dovoljno mesta po ovoj ceni ne bi bilo problema napuniti taj mini bus
    be better than yesterday

  2. #12
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Evo nadjoh za potencijalne posjetioce, jos jednu agenciju koja nudi povoljan booking preko interneta:



    Obratiti paznju na cijene sedmodnevnog boravka u apartmanu od 6 januara: 7 dana, € 50 po osobi, to je za 10 osoba.

    Naravno jos samo da jednom padne jedan ljudski snijeg i nasoj sreci kraja biti nece.......ja sam tamo od 6 do 20 januara, who knows, mozda naletim i na nekog posjetioca foruma (ili vise njih), bilo bi mi drago ako sam ovim mojim postom ponukao neke ljude da odu tamo......mogu samo da vam svima kazem da se necete pokajati ako izaberete les-sybelles, mislim svuda je to manje vise slicno u francuskoj, ali les-sybelles prije svega ima status ne provaljenog skijalista i ima defintivno najvise stotina kilometara piste za ubjedljivo najnizu cijenu boravka.....ovaj nas hobi prilicno skupa zajebancija, provodim po prilicno vremena u potrazi za povoljnim arnazmanima i dobro sam informisan sta se nudi. A dosad sam posjetio izvjestan broj francuskih skijalista.
    Izmenio/la Sapa; 29.07.2007 u 09:20.

  3. #13
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano Les Sybelles od ove sezone jedna od stanica SkiBusa

    U sezoni koja predstoji udruženje SkiBus organizuje sedmodnevne ski programe i u Les Sybelles-u..

    Ski centar Les Sybelles je jedan od najnovijih i Francuskoj i sadrži 4 skijališta spojena u jedinstven sistem, koji obuhvata više od 310 km staza, što ga čini četvrtim po veličini ski centrom u Francuskoj. Poseduje 105 ski staza, od toga 21 zelenu, 43 plave, 37 crvenih i 4 crne staze. Čak šest turističkih mesta u koja naravno možete doći na skijama daje posebnu draž ovom ski centru. Skipas se može odvojeno uzeti za svaku od četiri oblasti koje su međusobno povezane u sistemu, ili se može kupiti skipas koji je jedinstven za celu oblast.

    SkiBus vas vodu u sedmodnevnu ski avanturu u Les Sybelles u terminu 02.-09. januar 2010. Paket uključuje prevoz, smeštaj u odgovarajućim apartmanima i šestodnevni skipas za celu oblast (svih 310km staza). Ovo je definitivno skijalište sa najboljim odnosom cene i kvaliteta (jeftin smeštaj, najjeftinija cena skipasa po kilometru staze). Cena paketa iznosi 270e.

    Uzevši u obzir da u ovom terminu cena u Tri Doline i nije baš povoljna, Les Sybelles je definitivno pravi izbor za sve one koji bi želeli da se upute put francuskih skijališta za Božićne praznike.


  4. #14
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.990

    Podrazumevano

    Zasto konstantno organizujete sve izlete i posete Francuskoj samo u januaru!? Sta je s nama sto smo u inostranstu a hocemo s vama. Nama je januar radan i mozemo samo u Februaru. Hajde pomerite ili organizujte jedno od putovanja za februar!!
    History is made by those who dare to break the rules.

  5. #15
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano Racionalno !!!

    Dragi Grazer,
    jednostavna je stvar sto zaobilazimo februar kao kisa oko Kragujevca.. Tada su praznici Francuzima i cene su višestruko veće. Smatramo da je mnogo racionalnije za prave ljubitelje skijanja, da dva, ili tri puta skijaju za iste pare kao za jedno skijanje u februaru.
    Inace, mi organizujemo ski ture u Francuskoj u decembru, januaru, martu, apriul, maju i julu mesecu. Kao što vidiš daleko od toga da je samo januar u pitanju. Februar ostaje do daljnjeg rezervisan za domaće ski centre... Pod domaćim ovde podrazumevamo i Jahorinu, jer je realno i ne smatramo za inostranstvo, isto kao što i ti nisi u inostransvu, ako je tačno ono što piše na tvom profilu da si iz Banjaluke

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    31.10.2009
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Ej LJUUUDI
    Zanimaju me cene iznajmljivanja ski opreme, konkretno snowboard-a u Les Sybelles-u i njihov odnos sa cenama u Srbiji. Hvala unapred na odgovoru
    p.s. - JEDVA ĆEEEEEEEEEEEKAM

    I zaboravio sam da naglasim da idem sa SkiBus-om od 2.-10. januara u Les Sybelles )

  7. #17
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mitch87_ns Pogledati poruku
    Ej LJUUUDI
    Zanimaju me cene iznajmljivanja ski opreme, konkretno snowboard-a u Les Sybelles-u i njihov odnos sa cenama u Srbiji. Hvala unapred na odgovoru
    p.s. - JEDVA ĆEEEEEEEEEEEKAM

    I zaboravio sam da naglasim da idem sa SkiBus-om od 2.-10. januara u Les Sybelles )
    Lijepo se provedi, neces se pokajati, to je totalno relaxed ski-centar. Atmosfera nostalgicna, a i donji dio sela (pretpostavljam da idete u st. sorlin d'arves) je autentican (kamene kuce, shtale i rushevine). shutle-busici voze svakih 5-10 minuta, to jos nigdje nisam dozivijo. I u tom donjem djelu sela, u kojem nema apartmana ima nekoliko ski-shopova. btw. u kojim apartmanima ce te biti smjesteni?
    Sto se kupovine skija tice, mislim da se u januaru u Alpima na 'nadmorskoj visini preko 1000metar' to ne isplati. Ne znam kakve su cijene u Srbiji, ali znam da je tamo shopovanje u sezoni luxuzna aktivnost. Mozda naletis na polovne skije (a solidno ocuvane) skije u nekom ski-shopu, ali i to se obicno prodaje tek tamo od marta, aprila kad sezona polako prolazi.

  8. #18
    Senior Member SkiBus avatar
    Datum registracije
    23.01.2007
    Poruke
    103

    Podrazumevano Rental Srbija vs. Les Sybelles

    Ipak je bolje da se rentira kod nas.
    Sve i da obezbedimo popust u Francuskoj, konkretno Les Sybellesu, nikako neće moći da bude povoljno kao u domaćim rentalima (pogotovu u onima u kojima imamo popust). Pogledajte cene rentiranja za članove udruženja SkiBus na ovom linku:
    http://www.skibus.rs/static.php?id=57
    i sve će vam se samo kasti..
    U Francuskoj cena 6 dana iznajmljivanja ski opreme se krece od 80-100 eura, a mi bi maksimalno mogli da spustimo cenu za 40-50% i to na velike grupe. Ipak se ne isplati rentirati tamo, uzevši u obzir za koje pare ovde može da se uzme solidna oprema. Mada ruku na srce, mnogo je bolje da se rentira u samom ski centru gde skijate, jer ako nešto eventualno i ne odgovara može da se zameni..

  9. #19
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Vec se pisalo na ovu temu.

    Moje misljenje je da ako neko zeli da iznajmi kvalitetniju opremu NIKAKO mu se ne isplati. Prosle godine sam krajem marta trazio da iznajmim RX8 ili neku slicni skiju. Za nedelju dana (tamo gde su uopste imali kvalitetnije skije za iznajmljivanje) to zadovoljstvo je kostalo 10 000 din i vise sto je bilo 110 - 120 eur. Takvu istu skiju sam u to vreme mogao da nadjem NOVU da kupim za oko 200 eur, a polovna je kostala oko 150 (naravno preko neta, e-baya isl).

    Mozda se isplati iznajmiti neku malo manje kvalitetnu opremu.

  10. #20
    Junior Member
    Datum registracije
    31.10.2009
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Hvala svima na odgovorima!
    Meni je jedino problem što sam iz Novog Sada, a ovde je jedina opcija za iznajmljivanje snowboarda ( koliko sam ja uspeo da nađem ) u Planet Bike-u. Takođe je nezgodno što krećem 1. pa ne bih mogao par dana ranije da svratim do BG-a da uzmem.
    Stvarno mi nije bitno da to bude extra kvalitetna oprema, samo nek ide

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •