Rezultati 1 do 10 od 40

Tema: Les Sybelles - Nova mega ski-stanica u Francuskoj

Hibridni pregled

  1. #1
    Junior Member Lids avatar
    Datum registracije
    11.01.2010
    Godina
    42
    Poruke
    23

    Podrazumevano

    meni se opet svideo najvise corbier, bas super sredjene staze istog intenziteta nagiba, najvise crvenih staza, cak i najduza crna staza u centru koja je super sredjena...i tako, ali takodje mi je Sorlin bio najgori, ali i to sto kazes stvar ukusa, a sto se tice Paulaner pila sam ga ali sam slicajno naletela na to mest o i da me ubijes ne bih mogla da pogodim i ponovo odem tamo

  2. #2
    Ski legenda Sapa avatar
    Datum registracije
    30.11.2006
    Lokacija
    -8
    Poruke
    2.404

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lids Pogledati poruku
    meni se opet svideo najvise corbier, bas super sredjene staze istog intenziteta nagiba, najvise crvenih staza, cak i najduza crna staza u centru koja je super sredjena...i tako, ali takodje mi je Sorlin bio najgori, ali i to sto kazes stvar ukusa, a sto se tice Paulaner pila sam ga ali sam slicajno naletela na to mest o i da me ubijes ne bih mogla da pogodim i ponovo odem tamo
    Ma definitivno pitanje ukusa; Ja cim sam vidijo Sorlin sam se zaljubio u one poluporusene kuce i miris balege, totalni kraj svijeta . Rraznorazne divlje precice gore u planini (uredjene staze me ostavljaju ravnodusnim ;-) ).
    Corbier mi npr. nema nikavu dusu, uoopste mi se ne svijda ta soc gradnja iz 60tih koju su sad malo zamaskirali i renovirali.
    St.Jean mi opet nekako ispo umjetan sa onim novim kvazi-chaletima, a i cim malo ojuzi skijas do sela na travi….tako.
    E Paulaner pivo!! Ma odusevljenje, jer francuzi nesto nisu bas stali sa pivom i onda dodjes u nedodjiju a oni imaju jedno od boljih njemackih piva (bio veliki logo Paulanera na toj kafanici iznad sela) odma s lijeve strane one staze sto vodi u Sorlin, tu kafanu nisi mogla promasit tu se spajalo nekih par staza koje silaze u selo...mada 5 godina je dug period mozda i ne opisujem to mjesto bas naj bolje. A mozda vise i ne toce to pivo :(
    Izmenio/la Sapa; 14.01.2010 u 10:26.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •