Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Celodnevna ski škola za klince preko vikenda

Hibridni pregled

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano Celodnevna ski škola za klince preko vikenda

    Za desetak dana vodim sestriće prvi put na skijanje.
    Na Kopaoniku smo od petka, a na skijalištu u subotu i nedelju.
    Imaju 10 i 14 godina, nikada nisu stali na skije. Fizički su aktivni, pa 4h dnevno ne bi trebalo da bude problem.

    Koju školu izabrati? Idealno ako škola može da obezbedi i opremu.

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2019
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Mordred Pogledati poruku
    Za desetak dana vodim sestriće prvi put na skijanje.
    Na Kopaoniku smo od petka, a na skijalištu u subotu i nedelju.
    Imaju 10 i 14 godina, nikada nisu stali na skije. Fizički su aktivni, pa 4h dnevno ne bi trebalo da bude problem.

    Koju školu izabrati? Idealno ako škola može da obezbedi i opremu.
    Moja preporuka ti je ski škola avanturija, mada mislim da oni kreću sa rtanja. Individualni časovi su oko 30€ ja mislim a ima i grupni. Opremu ja mislim da ne moze da ti obezbedi niko sem ski renta, jedino ako odes u Grand gde je ona ski škola Kopaonik, pa možda tu da iznajmiš ako uopšte može neko ko nije gost hotela. Evo i Linka:
    http://www.avanturija.com/ski-skola/
    Izmenio/la DjoleRkc; 22.02.2019 u 10:45. Razlog: Zaboravio sam link

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Za Avanturiju sam dobio preporuku i preko privatnih poruka. Video sam na sajtu njihovu ponudu za celodnevnu nastavu.

    Što se opreme tiče, video sam nekoliko ponuda gde je data cena sa opremom. Predpostavljam da imaju dogovor sa nekom ski rentom i da je to mesto okupljanja. Ako ne organizujem sa ski školom, ponecemo opremu iz BG, da ne gubimo tamo vreme.

    S obzirom da klinci nikada nisu stali na skije, Rtanj nikako ne zvuči kao dobra polazna baza
    Ali verujem da instruktori imaju iskustva sa tim, pa kažu gde je.mesto okupljanja.

    Sacekacu još dan-dva, da vidim da li ima još neki predlog, pa da na vreme rezervišem mesta.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •