Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 13

Tema: Popust van sezone ili ExpoZim- šta je bolje?

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2019
    Poruke
    20

    Podrazumevano Popust van sezone ili ExpoZim- šta je bolje?

    Jedna zanimljiva tema za malo iskusnije skijaše. Treba da kupim novu opremu za sledeću sezonu pa me zanima da li da ih kupim u aprilu- maju ili ću proći povoljnije ako sačekam ExpoZim?

  2. #2
    Junior Member shush avatar
    Datum registracije
    23.03.2010
    Godina
    47
    Poruke
    8

    Podrazumevano

    Ako imas mogucnosti najbolje da odes u Sloveniju u martu i kupis na popustu, a onda uzmes povrat PDV-a i ustedis barem 50%!

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    08.01.2012
    Godina
    43
    Poruke
    88

    Podrazumevano

    Ako ideš kolima, sa još jednom osobom, opušten put, klopa usput, putarine, računaj na oko 200 evrića od Beograda, pa u skladu sa rangom opreme koju kupuješ, računaj da li se isplati samo zbog toga ići.
    Bude popusta i u Srbiji, ali manje i recimo ne bude brojeva pancerica ili samo jedna dužine skija I slično.

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    18.03.2014
    Lokacija
    Istočno Sarajevo
    Skije / Bord
    Atomic Redster Edge SL
    Godina
    44
    Poruke
    111

    Podrazumevano

    Kako poslje sa tom slovenačkom opremom preko granica?

    Ako ti zalijepe carinu i pdv pretpostavljam da je to onda jako skupa zabava.

  5. #5
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Pogledaj i po radnjama u Beogradu. Kod nas sezona traje kraće, pa tako i popusti kreću ranije. Ja sam pre par godina tako uzeo skiju u intersportu za 300€ a na početku sezone je bila preko 700€. Nemaš izbor kao u inostranstvu, ali može da se nađe svašta.

    EDIT: Ne računaj na expo zim.

  6. #6
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Glasam za vansezonske popuste. Čovek može u miru da proceni šta mu odgovara. EXpo-Zim je dobar samo da se vidi ima li šta novo. Razlog je svakako upravo taj što je jedan od glavnih prodavaca ski-opreme odustao od sajma i te troškove preusmerio upravo u predsezonska sniženja.

  7. #7
    Member
    Datum registracije
    09.01.2019
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    +1 za vansezonske popuste. Bio sam na sajmu u decembru i nisu se baš pretrgli sa popustima.

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od shush Pogledati poruku
    Ako imas mogucnosti najbolje da odes u Sloveniju u martu i kupis na popustu, a onda uzmes povrat PDV-a i ustedis barem 50%!
    Znam da je stara tema i komentar koji sam citirao, al ove jeseni cu usled okolnosti na poslu cesce za Sloveniju, pa me zanima da li popusta bude i tokom jeseni i koje prodavnice/outlete preporucujete da se posete za kupovinu ski opreme po jeftinijim cenama?

  9. #9
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lexinho021 Pogledati poruku
    Znam da je stara tema i komentar koji sam citirao, al ove jeseni cu usled okolnosti na poslu cesce za Sloveniju, pa me zanima da li popusta bude i tokom jeseni i koje prodavnice/outlete preporucujete da se posete za kupovinu ski opreme po jeftinijim cenama?
    To je vrlo teško predvidjeti. Zbog korone u prethodnim sezonama i rata u Ukrajini (hrpa proizvođača tamo ima svoje fabrike) se ne zna šta će biti sa ponudom ski opreme. Sve je poremećeno.

  10. #10
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    Jasno, koje su neke prodavnice koje je ranije vredelo posetiti?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •