Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 14

Tema: Problem sa visokim risom

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2019
    Poruke
    20

    Podrazumevano Problem sa visokim risom

    Nedavno sam uzeo Salomon Pro 100 i pancerica je boli glava što se tiče dužine i širine, ali s obzirom da imam visok ris,kad zakopčam sve kopče imam osećaj kao da će noga da mi eksplodira odnosno da je pritisak na gornji deo stopala preveliki. Ako ima neki savet kako to da otklonim sem onog već poznatog da otkopčam gornje kopče dok sam na žici... Svakako nije neizdrživo, ali čisto sumnjam da bih mogao da izdržim neki duži period bez otvaranja shella.

  2. #2
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Probaj bez uloška ispod stopala.


  3. #3
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od DjoleRkc Pogledati poruku
    Nedavno sam uzeo Salomon Pro 100 i pancerica je boli glava što se tiče dužine i širine, ali s obzirom da imam visok ris,kad zakopčam sve kopče imam osećaj kao da će noga da mi eksplodira odnosno da je pritisak na gornji deo stopala preveliki. Ako ima neki savet kako to da otklonim sem onog već poznatog da otkopčam gornje kopče dok sam na žici... Svakako nije neizdrživo, ali čisto sumnjam da bih mogao da izdržim neki duži period bez otvaranja shella.
    Iste cipele i imam visi ris ali izgleda ne toliko visok. Iskreno, to je trebalo srediti jos u radnji kad si kupovao ali ne bi trebalo da je problem. Cela skoljka moze da se zagreje i rasiri. Meni nije trebalo kad sam ih kupio vec posle jedno 2 godine, pocelo da blago steze na jednom mestu.

    Idi u radnju gde si ih kupio (ili ko god prodaje Salomon, ja sam ih prosirio na Kopu, ne secam se gde), zagrejace ih, stavice nesto meko na vrh risa, dace ti da ih obujes i ohlads. Posle toga bi trebalo da budu ok.

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2019
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Misk0 Pogledati poruku
    Iste cipele i imam visi ris ali izgleda ne toliko visok. Iskreno, to je trebalo srediti jos u radnji kad si kupovao ali ne bi trebalo da je problem. Cela skoljka moze da se zagreje i rasiri. Meni nije trebalo kad sam ih kupio vec posle jedno 2 godine, pocelo da blago steze na jednom mestu.

    Idi u radnju gde si ih kupio (ili ko god prodaje Salomon, ja sam ih prosirio na Kopu, ne secam se gde), zagrejace ih, stavice nesto meko na vrh risa, dace ti da ih obujes i ohlads. Posle toga bi trebalo da budu ok.
    Hvala Puno

  5. #5
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Vidim na drugoj temi da si na Kopaoniku trenutno, imaš fittera u Srebrncu na zakazivanje:

    https://www.facebook.com/bootpro.rs/

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2019
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Hvala, videću da zakažem

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2019
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Ako neko ima ideju čemu ovo služi, dobio sam uz pancerice. Izgleda kao jako tvrd uložak
    https://www.dodaj.rs/image/hrUj2

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    18.03.2014
    Lokacija
    Istočno Sarajevo
    Skije / Bord
    Atomic Redster Edge SL
    Godina
    44
    Poruke
    111

    Podrazumevano

    Rekao bih da to ide ispod uloška.
    Ne znam šta mu je primarna namjena da li samo kao dodatna termo zaštita ili i neki vid fitovanja.
    U svakom slučaju, problem iz naslova može samo pogoršati

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2019
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    23.03.2014
    Godina
    74
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Zelim da kupim skije. S-obzirom na godine svrstavam se u napredne rekreativce. Gde bih mogla da dobijem SAVET KOJI TIP SKIJA bi mi odgovarao.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •