Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Rezultati 11 do 20 od 33

Tema: K2 !!!

  1. #11
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Skije / Bord
    K2 Zeppelin
    Godina
    46
    Poruke
    231

    Podrazumevano

    Ovako narode! Tema je bila K2 i utisci o opremi, preporuke...

    Uleteli smo duboko u offtopic, gotovo bez ijedne korisne informacije o opremi.

    Ne bi bilo loše da ova tema krene u pravom smeru. Pošto rasparva može da traje u nedogled. A ljudi ne mogu nikako da dođu do potrebnih ili korisnih informacija.

    Trebalo bi, ako se svi učesnici u raspravi slažu. Da se svi postovi u kojima se vodi rasprava pobrišu. I da krenemo sa komentarisanjem opreme kako u pozitivnom smislu tako i u negativnom, ali bez uvreda jednih prema drugima i bez iznošenja činjenica koje koje nemaju veze sa zadatom temom. Pošto običnim korisnicima foruma nijedna informacija nema nikakvu korist. A rasprava da se nastavi preko P.M. ako hoćete.
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  2. #12
    shaun white wannabe vampire avatar
    Datum registracije
    01.09.2005
    Lokacija
    on the snow
    Skije / Bord
    rope crusteye
    Godina
    36
    Poruke
    128

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od ThE_MaN
    Ne bi bilo loše da ova tema krene u pravom smeru. Pošto rasparva može da traje u nedogled. A ljudi ne mogu nikako da dođu do potrebnih ili korisnih informacija.
    i ja se slazhem..

  3. #13
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Skije / Bord
    K2 Zeppelin
    Godina
    46
    Poruke
    231

    Podrazumevano

    Da sačekamo još i krcu da se složi pa da svi na p.m. podnesemo zahtev administratoru, moderatoru da pobriše sve naše postove u ovoj temi.

    P.S. Samtram da jedino prva strana može, treba da ostane pošto jedino na njoj nema postova koji su odlutali sa zadate teme.
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  4. #14
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Skije / Bord
    K2 Zeppelin
    Godina
    46
    Poruke
    231

    Podrazumevano

    Evo ovako ja sam letos pazario bord K2 Zeppelin 158 čudnim spletom okolnosti.

    Kao prvo dosta posećujem strane forume vezane za ski/bord tematiku.
    I na stranim forumima sam video da je daska veoma cenjena kao all mountain. Dalje K2 snowboards se gotovu na svim sajtovima sa bord tematikom nalazi već par godina u top 10 sa modelom Zeppelin.
    I još baza na Zeppelin-u je od p-tex 4000 sinterdizovana sa dodatkom kabona, galijuma i keramičkih vlakana. A meni je bitno da baza bude što manje podložna oštećenjma usled kontakta sa kamenjem. Najviše iz razloga što hteo ne hteo 30+ dana godišnje moram barem jednom dnevno da se spustim niz Belu Reku 2 i Belu reku 1 a svi znamo kako izgledaju pojedini delovi tih staza posebno kad par dana zaredom ugreje sunce.

    U tenutku mi prođe kroz glavu da sam na jednom od štandova i to baš Capriolo video baš taj bord i to po ceni od oko 26.000 din. a kako se sečam znatno povoljnijoj nego u inostranstvu gde je koštao u to vreme 470€. Dok bi preračunato u dinare to vreme cena bila malo peko 40.000 din.

    Pošto je već počelo leto i zanjući da se cene van sezone koriguju na dole. Ne budem lenj i pošaljem im na mail sa pitanjem imaju li još K2 bordove i imaju li model zeppelin u dužini 158 cm. naravno i koliko to košta. Stigao je povratni mail od uvoznika da imaju taj model u dužini koja mi treba i to sa cenom od 18.393 din. Dok je u inostranstvu je tada na sniženjima koštao oko 350€ što bi dinarski prevedeno u tom momentu bilo oko 31.000din.

    Imajući u vidu sve gore navedene činjenica ja pazarih isti. A lično mišljenje kako se ponaša bord na snegu, mišljenje kvalitetu... . Mogu da iznesem tek pošto prođe jedan deo sezone na Kopaoniku.
    -= Craig Kelly is my copilot =-

  5. #15
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Pa dobro, ljudi! Isvadjaste se na forumu i sad ste se saglasili da se izbrise da mi ne mozemo to da citamo. Pa sto samo vama da bude lepo?

  6. #16
    Junior Member
    Datum registracije
    28.06.2006
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Znas kako kazu:
    "Dok jednom ne smrkne drugom ne svane."

    Citirati Originalno postavljeno od plageton
    Pa dobro, ljudi! Isvadjaste se na forumu i sad ste se saglasili da se izbrise da mi ne mozemo to da citamo. Pa sto samo vama da bude lepo?

    ...snegom tolim suvog grla plam,
    i nosim dushu da je djavolu dam!
    H.H.
    ciclodrom@hotmail.com

  7. #17
    Znanje je moc!
    Datum registracije
    28.12.2005
    Godina
    53
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    @administrator

    Kao prvo, nisam siguran da je ono sto ste pobrisali off-topic. Cikloski koji je otvorio topic,
    je trazio savete za uvoznika kako da postupa u vezi brenda K2. Sve o cemu je govoreno u nastavku se ticalo date teme na direktan ili indirektan nacin.

    Kao drugo, molio bih Vas da sve otvorene teme gde je diskusija otisla off-topic na isti nacin cezurisete. Na sajtu ih ima jako puno.
    Pitam vas da li je pravi problem ono sto je zaista receno u tim obrisanim postovima? Zasto niste otvorili nov topic pod novim nazivom i tamo preneli “off-topic” postove.
    U momentu brisanja topic je pregledalo skoro 1000 ljudi, zasto unistiti postove koji ocigledno interesuju forumase?
    Koga interesuje, kompletnu diskusiju imam sacuvanu, neka mi se slobodno obrati.

    Trece, da li svi clanovi foruma imaju pravo da odlucuju da se neki postovi pobrisu. Ako su neki forumasi slozili da se postovi obrisu, ja se nisam slozio sa tim. Da li se ovde primenjuje pravilo vecine?! I da li su ti ljudi koji su se slozili vecina?
    Uopste se ne slazem da je bilo vredjanja. Izrazi kao sto su amaterski, plagijatorski, neodgovorno, nekompetentno ili neznanje su PRISTOJNI izrazi, a svaki je upotrebljen uz odgovarajuci dokaz, odnosno cinjenicu. Nigde nije upotrebljena nijedna psovka ili uvreda.

    Bojim se da je glavni razlog brisanja ove diskusije, cinjenica da administrator ne zeli sukobe, afere i svadjanja na forumu. Ili je firma koja je bila pogodjena tom diskusijom izvrsila nekakav pritisak, ili intervenisala na neki drugi nacin. Bilo kako bilo, uzeto je sebi za pravo da se na otvorenom i javnom forumu cenzurise diskusija i to 7 dana unazad. Niko nije rekao u momentu objavljivanja postova da nesto nije u redu, da postovi nisu odgovarajuci, vec je to ucinjeno naknadno, kada je neko intervenisao.

    Mislim da je u ovom slucaju administrator bio duzan da mnogo pazljivije ceni razloge za i protiv cenzure. Mozda cenzura jeste iskljucivo pravo administratora, ali ako se ono koristi na ovakav nacin, onda nisam siguran da na takvom forumu zelim i dalje da ucestvujem.

    pozdrav

  8. #18
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Krca
    ...
    Bojim se da je glavni razlog brisanja ove diskusije, cinjenica da administrator ne zeli sukobe, afere i svadjanja na forumu.
    ...
    Da, vrlo verovatno da je to zato (moja pretpostavka je ista). Ali ne vidim zašto je to loše?

    Potpuno je normalna praksa da se "gasi vatra" na forumima kada ista preti da otera ljude sa istog.

  9. #19
    Junior Member
    Datum registracije
    16.02.2005
    Poruke
    9

    Podrazumevano k2 prodavnica ?

    Video sam na sajmu neke Morrow vezove za bord za oklolo 3500 din dobrim delom metalni i fino su izgledali, ali ne znam gde to sada da potrazim, pa ako neko nesto zna, neka javi. I ako neko zna nesto o americkim LTD daskama, znacilo bi mi da mi kaze.

    hvala

  10. #20
    Snow Man ThE_MaN avatar
    Datum registracije
    30.10.2005
    Lokacija
    Kruševac
    Skije / Bord
    K2 Zeppelin
    Godina
    46
    Poruke
    231

    Podrazumevano

    Potraži U Capriolo Resavska 21 BGD, tel: 011/323 04 08!
    -= Craig Kelly is my copilot =-

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •