Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: Skijaška kultura

  1. #21
    Super Member kop avatar
    Datum registracije
    23.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    32
    Poruke
    363

    Talking

    Konacno se neko slozio !

  2. #22
    no fear nidza avatar
    Datum registracije
    10.01.2006
    Lokacija
    N.B.G.
    Skije / Bord
    Head e-SL
    Godina
    47
    Poruke
    310

    Podrazumevano

    Možda je jednog zeznuo - nije gužva, nije strašno.

    Mene više nervira kad biraju sa kim će da sede, pa zaustave celu kolonu iza sebe i desi se neizbežno - 250 ljudi u redu, a prođe 5 korpi sa po 1 ili 2 skijaša na njima... Uobičajeno za Kop, posebno iritantno vikendima kad je gužva.

  3. #23
    Cafe team KOP_MANIA avatar
    Datum registracije
    05.11.2005
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Atomic
    Poruke
    346

    Podrazumevano

    pa to bi i ti uradio. Recimo stojis u redu sa svojom devojkom ali padati da sedis sa nekom babom i dedom. Pre bi ih propustio i seo bi sa svojom devojkom
    UŽIVAJTE U SKIJANJU DOK MOŽETE

  4. #24
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od KOP_MANIA
    pa to bi i ti uradio. Recimo stojis u redu sa svojom devojkom ali padati da sedis sa nekom babom i dedom. Pre bi ih propustio i seo bi sa svojom devojkom
    Zbog takvog razmisljanja se i prave guzve.Prije dva vikenda u Oberu se napravila mala guzva na zici i radnik koji radi na istoj odmah izasao van i popunjava korpe.U roku 5 minuta ni g od guzve.

  5. #25
    Speed Only tataratira avatar
    Datum registracije
    23.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Čipovane
    Godina
    50
    Poruke
    845

    Podrazumevano

    Stekan i ja ne mozemo stati, kako treba, sa saputnikom na dvosjedu na Jahorini, vise noge do gore, nije prijatno nimalo

    pa tako ja imam obicaj sjesti sam na zicu, naravno ne insistiram, ali ako moze jos bolje

    sto se tice reda, ponekad ih je 5-6 zajedno u redu i zajedno bi i da se krecu u istom a to je malo teze izvodljivo, i tako dok oni cekaju jedno drugo obicno neko zaglavi, neko cega omiljenog saputnika...itd
    a ako se otvori prostor da prodjem ja prodjem

    da pojasnim, gledam sebe u odnosu an citav red, ne na prvog ispred mene, mozda je previse fin pa bi se moglo desiti da zaglavimo obojica u toj finoci ;o)

    ja sam tu da skijam, da mi je do kulture isao bih u pozoriste :o))))))))
    salim se malo ;o)

  6. #26
    Speed Only tataratira avatar
    Datum registracije
    23.01.2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Skije / Bord
    Čipovane
    Godina
    50
    Poruke
    845

    Podrazumevano

    ma ovaj sa filma je ministar kulture za nase pojmove

  7. #27
    Member
    Datum registracije
    12.09.2006
    Godina
    56
    Poruke
    49

    Podrazumevano bugarska maramica

    najjace u ovom klipu je kada usmrkne ono sto mu curi iz nosa. ako nista drugo, barem nije upotrebio cuvenu "bugarsku maramicu" (metod ciscenja nosa koji se najcesce vidja u prenosima fudbalskih utakmica-zapusis jednu nozdrvu, a iz druge brzinom svetlosti izleti metak)

  8. #28
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vujche
    Zbog takvog razmisljanja se i prave guzve.Prije dva vikenda u Oberu se napravila mala guzva na zici i radnik koji radi na istoj odmah izasao van i popunjava korpe.U roku 5 minuta ni g od guzve.
    A sta cemo sa decom koja hoce u korpu sa roditeljima, ili pocetnicima koji moraju sa instruktorom tj. onim ko ih uci skijanje?
    Zakljucak - kada je guzva, nijedno pravilo nije dovoljno dobro. A kada nema guzve, pravila ti ni ne trebaju.

  9. #29
    Super Member vujche avatar
    Datum registracije
    02.02.2006
    Skije / Bord
    Rossignol 8S
    Poruke
    256

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton
    A sta cemo sa decom koja hoce u korpu sa roditeljima, ili pocetnicima koji moraju sa instruktorom tj. onim ko ih uci skijanje?
    Opet ima mjesta za jednog/dva skijasa,ne znam zasto bih ja tebi ili ti meni smetao ako je u pitanju cetverosjed ili neka druga sjedeznica.Moj odgovor je bio na razmisljanje sta cu ja sa nekom babom(djedom) na zici,a ostalo sam napisao kako se to vani rjesava na brzinu.Svi smo ljuti kad se napravi guzva jer se voze poluprazne korpe,a sami isto radimo.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •