Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: Francuska sim kartica

  1. #11
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.11.2006
    Poruke
    429

    Podrazumevano

    Što se tiče bon bon sve sa isporukom funkcioniše odlično.
    Ja sam prošle godine poručio karticu, doduše za more, stigla reletivno brzo. Treba pogledati rokove i poručiti na vreme.
    Sve se plaća karticom milina. Setuješ šta ti treba, minuti, sms ili internet itd.
    Meni je ruter odradio odličan posao, čak sam i filmove gledao.

    Prednost ovog rešenja u odnosu na kupovinu kartice u zemlji u kojoj boravite je što koristiš najbolju mreže koja je na rspolaganju.

    Mogu reći odlična i veoma povoljna stvar. Ponoviću proces ponovo i ove godine.
    ________
    Akole

  2. #12
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    33
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    Da prenesem i ja moje utiske. Kupio sam Bonbon internet sim kariticu i uplatio mesečni internet (6GB). Koristio sam u Francuskoj (i u putu Slovenija i Italija). Pravio sam hotspot na telefonu. Zadovoljan sam uslugom. Par puta je domet bio slabiji pa samim tim i internet je bio loš. Za uloženih ~10e dobio sam odličnu uslugu i karticu za naredna putovanja. Druga opcija bi bila da sam u mestu uplatio 40e i imao internet na dva uređaja (naspram 9 koliko je ovde koristilo).

    Hvala ljudima koji su me ovde uputili u Bonbon.

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    08.02.2014
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Ove godine u Tinju, u apartmanu imali orange wifi, najpovoljnija opcija, 20e mesec dana interneta,bez limita.Postavili mali dzepni ruter u repeater mode,podelili net i uzivali,cena 5e po osobi.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •