Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: ExpoZim 2017

  1. #1
    Member alex11 avatar
    Datum registracije
    27.12.2007
    Lokacija
    Los Angeles
    Skije / Bord
    Rossignol Z9
    Godina
    54
    Poruke
    60

    Podrazumevano ExpoZim 2017

    Cudi me da niko nije ostavio ni jedan komentar u vezi ExpoZim-a 2017. Kakvi su vam utisci i da li je bilo neceg zanimljivog?

  2. #2
    Super Member vujo032carving avatar
    Datum registracije
    10.11.2011
    Godina
    60
    Poruke
    213

    Podrazumevano

    Nisam bio, ali stvarno ne znam zašto nema komentara.Šta se dešava sa forumom, gde su zaljubljenici u ski sport?

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2013
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Bio na Expozim ali najvise zbog kupovine skipass-a sa popustom. Cini mi se da je bio slicnog obima kao i prosle godine sa istim izlagacima.
    Posetio SaltoM da ih pozdravim posto se druzimo svake sezone u vezi opreme i tako....
    Klincima kupio neke jakne u Djaku sa popustima 20-30%...

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    32
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    Bio sam i ja. Jurio sam neku zimsku obuću. Cene su bile iste kao kad bih uzimao preko interneta (20% popusta). Tako da nisam ništa pazario.

    Video sam da je beosport imao deo radnje sa outlet stvarima. Poslednji brojevi, neki raniji modeli, sa popustima od 50-70%.

  5. #5
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Ove godine ExpoZim su iz nekog (nerazumljivog) razloga preklopili sa Ski Openingom na Kopaoniku, isti vikend, isti dani. Otud i mnogo ljudi koji su ove godine (uključujući i mene) izabrali skijanje umesto sajma.

  6. #6
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    32
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    Svakako bolji izbor

  7. #7
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Ove godine ExpoZim su iz nekog (nerazumljivog) razloga preklopili sa Ski Openingom na Kopaoniku, isti vikend, isti dani. Otud i mnogo ljudi koji su ove godine (uključujući i mene) izabrali skijanje umesto sajma.
    Meni nije bilo teško ni da im napišem mail

    Poštovani,

    Ne znam da li ste obavešteni da je Ski Opening na Kopaoniku ove godine zakazan u istom terminu kao i Expo Zim

    Kako se obe manifestacije obraćaju istoj publici mislim da bi trebalo razmisliti o pomeranju Expo Zim za nedelju dana ranije.

    Srdačan pozdrav,
    Boris
    I odgovor

    Postovani Borise,

    Pomeranje termina unazad (30.11.2017) ne odgovara kompanijama koje izlazu. Pored toga, kada smo par puta pokusali da pravimo sajam tako rano, temperatura je uvek bila iznad 10C sto je lose uticalo na posetu i trgovinu.

    Nije prvi put da se poklapamo sa Ski Openingom, i nemamo iskustva da je to nekada bio problem (u razgovoru sa direktorom Skijalista ni njima nije problem). A i Ski opening je uglavnom festivalskog karaktera, obzirom da se vrlo cesto desi da snega ni nema tako rano.

    ubr, i ja sam izabrao skijanje


  8. #8
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Ne čudi me takav odgovor, treba im predložiti da sledeće godine ExpoZim ogranizuju 31 decembra, ili u sred raspusta, pošto po iskustvu to neće biti problem

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •