Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Dupla ski torba za kompletan prtljag

  1. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    @bbk1ng

    Јеси ли сигуран да је дужина чврстог дела торбе само 140 - 150 цм? У том случају чак ни скије за слалом не би могле да стану унутра - што је заиста мало вероватно. Максимална дужина торбе је 210цм. На сликама се не чини као да је тај продужени део дуг 60 - 70 цм. Изгледа пре као 30, можда 40цм.

    Торба је намењена првенствено аеро - транспорту, па стога и одсуство унутрашњих преграда (уштеда на тежини). У супротном, с 2 пара скија + штапови итд би врло лако премашивала максималну прописану тежину (обично 20кг).
    Има "tie down" траке, што је сасвим коректно. Као што већ рекох, Британци о њој имају само речи хвале (а познати су као размажени потрошачи).

    @ FULL METAL JACKET

    Декатлон у Британији врло радо пребаци артикал из неке удаљеније радње у купчеву локалну, ако купац то затражи (имају заиста добру услугу и гаранцију). Што не напишеш Декатлону у Пешти 1 емаил и питаш их да ли би хтели да доставе торбу из Пеште у Сегедин, где би могао да је погледаш?

    П.С. Уколико не пристану, није крај света. Пешта није толико далеко од Сегедина, а прелеп је град и има пуно тога да се види и искуси!

  2. #12
    Senior Member bbK1ng avatar
    Datum registracije
    06.01.2017
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Rossignol Experience 88
    Godina
    51
    Poruke
    113

    Podrazumevano

    Pa ne mogu da se zakunem. Ja sam 2m i meni je izgledalo nedovoljno za moje skije.

    Što se tiče kvaliteta same torbe, nemam zamerki. U rangu je sa brendiranim torbama.

    Ja sam uzeo

    https://www.decathlon.ro/husa-schi-c...d_8398418.html

    i

    https://www.decathlon.ro/husa-schi-c...d_8398279.html

    Za 30ak € mislim da su vrhunski.


  3. #13
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    31.03.2015
    Poruke
    11

    Podrazumevano

    Torba kupljena! Wedze Travel 700.

    Prvi utisci su pozitivni, kvalitet je solidan i torba je vrlo prostrana: nekih 170l kada se izmnože dimenzije (realno je manje, ali i dalje veliko). Unutrašnjost je od grubog najlona, zidovi su postavljeni, i spoljni materijal je platno ok kvaliteta. Sad, nije baš da je materijal vrhunski, ali je pristojan. mail

    Realno, Dakine Fall Line mi je ostavio bolji utisak, ali maltene je duplo skuplji.

    Torba me izašla 10600rsd.
    Uspeo sam da naručim torbu preko prodavaca sa kupujem-prodajem.com koji uglavnom prodaju asortiman Decathlona pa dovlače iz HU.
    Ako je neko zainteresovan neka pogleda na KP, ili neka me cimne na private.
    Još jednom puno hvala svima na odgovorima, pogotovo snowglisseru koji je dao preporuku za Wedze-a

  5. #15
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Нема на чему! Happy end, што бисмо рекли
    То је добра торба по доброј цени. Тешко да би могао да је купиш јефтиније, осим да си лично отшао по њу.

    ДаКине јесте боља, али није дупло; а дупло је скупља .
    Квалитет је заиста солидан; као што већ рекох, на Острву имају само речи хвале за њу. Све у свему, бићеш здовољан. У здрављу да те служи!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •