Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 567
Rezultati 61 do 67 od 67

Tema: Jahorina sezona 2017./18.

  1. #61
    Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Poruke
    81

    Podrazumevano

    iz prve ruke ...

    Live - pozdrav iz 100-metarskog reda na Ogorjelici 6. Bruka i sramota!!! devil

    preneto sa sa foruma jahorina.org

  2. #62
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Da...ipak bolesti neke ne mogu da se iskorene...na zalost evo test na kom padaju...neverovatno...ne pustiti SVE instalacije na 1,2m snega i vikend sa najavljenim snizenjem ski pass-a...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  3. #63
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.887

    Podrazumevano

    Možda je analiza nekog instituta pokazala da se parking jednako naplaćuje i kad ne rade sve žice.


  4. #64
    Senior Member
    Datum registracije
    18.03.2014
    Lokacija
    Istočno Sarajevo
    Skije / Bord
    Atomic Redster Edge SL
    Godina
    43
    Poruke
    111

    Podrazumevano

    U subotu jedna velika sramota za Jahorinu, tačnije za njeno rukovodstvo koje je ciganisalo više nego ikada prethodnih godina.
    Ako su onako odlučili da nas "počaste" sa - 33% cijenom, onda su pare trebali da nam uzmu odmah na rampi i da nas vrate kući.
    Samo dvije staze su radile i to poslovično. U trenutku kada je snijega u izobilju i kada je temperatura idealna, a velika magla na pola Ogorjelice oni nisu ni pomišljali da otvore Praču. A one staze koje su i bile otvorene svedene su na pola svoje širine pa su gužve bile nenormalne i broj sudara vjerujem rekordan. Trebalo bi rukovodstvo i ovim rekordom da se pohvali. Bruka!

  5. #65
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Dan iz bajke staze iz prica...100 ljudi max na stazama rade sestosedi Poljice i Ogorijelica i tanjir na Poljicama. Staze upeglane Olimpik i Zeljo nisu ni tabane nisu nam ni bile potrebne...upravo sija sunce i pada sneg??
    Odmah po zatvaranju staza ratraci izasli i evo peglaju...jos sutra da se otkinemo i dosta za ovu sezonu..

    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  6. #66
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    I sta sad...dorucak pa na skijeee...
    https://youtu.be/xcdxOCX1Bh0

    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #67
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Ko bi da skija , mislim, ponedeljak i utorak poslednja sansa na Jahorini za koliko toliko kvalitetno skijanje....posle toga verovatan kraj.
    Ja sam zavrsio sa 28.martom (!) pa da pokusam sumirati.
    Naglasavam da su ovo moji utisci!
    - da, ove zime sneg je posluzio OC kao i raspored padavina tokom cele zime i oni nisu "zasluzni" za to
    - skijao sam kvalitetno na nikad manje snega
    - skijao sam na bolje pripremljenim stazama nego ikad
    - izbegavao skijanje vikendom i bio u pravu (zakljucno sa 28.martom!)
    - 27. i 28.mart, utorak i sreda na praznoj planini radili sestosedi na Poljicama i Ogorijelici i tanjir na Poljicama sto do sada nisam imao. Uvek je bila kalkulacija 1 sestosed i tanjir.
    - staze su prosirene i na "tankim" mestima osmisljene da budu bezbednije i ne ogule se na 1m snega
    - da, placao sam parking svaki put i nije mi problem
    - da povecana je cena ski pasa ali s obzirom da ne kupujem sezonski, dnevni 2 i 3 dnevni, koji sam kupovao, u odnosu na kvalitet skijanja koji sam imao, su opravdani.
    - nisam sretao motorne sanke na stazama sto je pre bio slucaj
    - verujem da preteruju sa brojem prodatih karata izjavama u intervjuima, ali sam siguran da je vise novca prihodovano od prodaje ski karata nego ikad
    - uvedena redarska sluzba na stazama, dobra stvar a o ceni toga ne mogu dok ne vidim finansijski izvestaj OC-a
    - Krizaj & Tomba bili, ja nisam, da li je i koliko opravdano ne znam, terba pitati ugostitelje i vlasnike smestaja
    - EXIT bio ja opet nisam...nije me to zanimalo..za razvoj turizma dobro i bitno.
    Suma sumarum- odlicna sezona i nadam se jos boljoj narednoj, shodno obecanjima OC-a o novionam i planovima za narednu sezonu. Tu smo da ih podsetimo na sva obecanja data ove sezone.
    Do nove sezone pozdrav svima.
    regge rr
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •