Ne znam jel bila neka slicna tema, bar je ja nisam uspeo naci. Ali zanimalo me gde moze da se uziva u hrani kopaoniku i koje jelo konkretno u tom doticnom restoranu?

Sa moje strane i na osnovu proslogodisnjeg iskustva, nisam se nesto najeo nekih vrhunskih jela na ovaj ili onaj nacin.

Svakako od mene ima preporuku kafe restoran Maglic, gde sam sasvim pristojno jeo. Prvo vece kad smo stigli na kop, trazio sam benz.pumpu, a nasao sam je skroz u podnozju u Raskoj pa smo tu odmah i svratili u neki etno restoran. Klopa odlicna, cene sasvim normalne, jedino sto treba se provozati skoro 45min do tamo.

I jedna negativna ocena, za neki restoran kojem sam zaboravio ime, ali svakako znam lokaciju pa sigurno necu napraviti 2x istu gresku. Nalazi se na putu kad produzis uzbrdo pored konaka, pored jat-a i jedno par km pa na desnoj strani. Od sumadijskog caja pa sve do kafe na kraju je bilo daleko ispod proseka. Ajde da dam osoblju pozitivnu ocenu mada i oni bi mogli dosta da nauce od osoblja u Maglicu npr.

A da, jedno vece smo jeli i u restoranu od Cardaka. Takodje sasvim pristojno dok su cene na nivou