Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 33

Tema: Smestaj na Staroj Planini

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    27.10.2017
    Godina
    28
    Poruke
    4

    Podrazumevano Smestaj na Staroj Planini

    Pozdrav svima, nov sam na ovom forumu pa me zanimaju misljenja nekih iskusnijih ovde od mene. Zanima me sta mislite da li se isplati otici na Staru u periodu od 29og dec do 5-6og januara, u smislu da li ce biti dovoljno snega za skijanje i da li ce raditi sve staze? Isto tako me zanima da li je neko od vas boravio u vili M (nalazi se odmah preko puta hotela na jabuckom), ako jeste znacilo bi mi kad bi izneli svoje utiske?

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    21.01.2016
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Koliko ja vidim - ne.
    Gotovo sigurno nece raditi sve staze, jer poslednjih par godina prvo otvore one na Jabuckom Ravnistu, pa tek kasnije Konjarnik i Suncanu dolinu (koje jedine vrede).
    A i gledajuci dugorocnu prognozu - ne deluje da ce biti mnogo snega krajem decembra. Nadam se da greše

    Pozdrav!

  3. #3
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Ski opening je, ako sam dobro shvatio, 18. decembra i verovatno će raditi samo staze oko gondole, ako bude trebalo upaliće se i topovi... Ostalo samo ako bude prirodnog snega

  4. #4
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Klasika kao i uvek,sve se vrti oko gondole. Ali kamo srece da svuda bude snega pa videcemo,bar da budemo malo optimisti...

  5. #5
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Izgleda da sam ja nešto loše skapirao... 18-ti je ponedeljak, pre će biti da je otvaranje 16-og. U svakom slučaju treba proveriti...

  6. #6
    Super Member
    Datum registracije
    10.11.2009
    Lokacija
    Grdelica
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Otvaranje je u cetvrtak 14 og decembra.... tad zvanicno pocinje ski-openning

  7. #7
    Super Member Roman avatar
    Datum registracije
    09.11.2010
    Godina
    57
    Poruke
    683

    Podrazumevano

    Tako je, u pravu si... zvanično traje tri dana od 14.-17. decembra.

  8. #8
    Member
    Datum registracije
    09.01.2019
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Pozdrav svima! Da li ima na SP smeštaja u blizini staza (da može pešaka ili na skijama od smeštaja do staze i nazad) osim hotela Stara Planina?

    Ako ne, koji smeštaj biste preporučili i koje su opcije za dolazak do staza?

    Nismo još bili tamo, a hteli bismo da odemo i vidimo kako to sve izgleda.

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    02.01.2020
    Godina
    29
    Poruke
    169

    Podrazumevano

    I mene isto interesuje

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    16.12.2006
    Lokacija
    beograd
    Godina
    53
    Poruke
    262

    Podrazumevano

    Osim prelepog i preskupog hotela Stara planina, ima hotel Babin zub, bivsi EPS-ov hotel, prilicno solidan, dobra hrana, cist, za preporuku. Pored njega imate Planinarski dom, nesto jeftinija varijanta, prilicno dobar.
    Sto se tice odlaska i povratka sa staze, losa stvar, pola puta se spustate na skijama, pola puta se pentrate, dovoljno da poludite, ali je podnosljivo

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •