Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 42

Tema: Skijanje na Brezovici...

  1. #21
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    ja mislim da treba, ali lako je proveriti Bane...to je samo 20km do granice

    p.s. javi mi se..da te prasam...prasanje

  2. #22
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od trendo Pogledati poruku
    ja mislim da treba, ali lako je proveriti Bane...to je samo 20km do granice

    p.s. javi mi se..da te prasam...prasanje
    Pitanje je da li licna karta ili pasos ?


    P.S. Zovem te kasnije.


  3. #23
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    Potreban je pasoš za ulazak na Kosovo iz Makedonije. Na Merdaru ako bi se iz Srbije ušlo na Kosovo treba takodje pasoš. Dok, ako se ide preko Rudnice može lična karta ili pasoš.
    Smeštaj u Brzeću, kod gondole
    Korisne informacije o zimovanju u Banskom www.apartmanbansko.com
    Brzeće Apartmani www.BrzeceSmestaj.com
    Brzeće Smeštaj www.Brzece-Smestaj.com
    Vaučeri 2023. www.Vauceri.net
    Apartman Ema Brzeće, blizu gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...aonik-smestaj/
    Brzeće - Apartman Nina, kod gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...ndole-smestaj/
    Kupovina Prodaja

  4. #24
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru

  5. #25
    Super Member
    Datum registracije
    20.10.2017
    Lokacija
    Kruševac
    Poruke
    217

    Podrazumevano

    Bio sam na Kosovu, ipak je potrebna samo lilčna karta. Na Merdaru ili na Rudnici je potrebna samo lična karta, a može i pasoš. A kakva je situacija za ulazak iz Makedonije ne znam. Verovatno treba pasoš, s obzirom da se mora pokazati na granici kada se izlazi iz Makedonije i ulazi na Kosovo.

    Inače, ako idete na skijanje na Brezovicu OBAVEZNO pogledajte vremensku prognozu i idite samo ako najavljuju sunčano vreme. Jer, iako je i malo lošije vreme u podnožju, na vrhu je 100% magla i oluja.
    Ja sam za vikend bio, u podnožju je čak i sunčano bilo, dok je na skijalištu bila magla, ništa nije bilo vidljivo.
    Ali smo skijali, napravili nekoliko spusta.
    Što se tiče ski pas-a, nemojte kupovati celodnevni ili unapred za neki dan, osim ako baš nije vreme prelepo. Jer žičara izvlači oko 15-16 minuta, ako je malo loše vreme ne može se spustiti puno puta, tako da je najbolje uzimati pojedinačan ski pas...
    Smeštaj u Brzeću, kod gondole
    Korisne informacije o zimovanju u Banskom www.apartmanbansko.com
    Brzeće Apartmani www.BrzeceSmestaj.com
    Brzeće Smeštaj www.Brzece-Smestaj.com
    Vaučeri 2023. www.Vauceri.net
    Apartman Ema Brzeće, blizu gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...aonik-smestaj/
    Brzeće - Apartman Nina, kod gondole: https://www.brzecesmestaj.com/apartm...ndole-smestaj/
    Kupovina Prodaja

  6. #26
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Bio sam u subortu 30.12. i bilo je ok. Solidna kolicina snega, ali gorni delovi zaledzeno no palo novog snega i ok.
    Doduse ja sam turirao ujutru do repetitora mobilnog signala iznad dvoseda na pasjanske livade mislim da se tako zove ta padina.
    do 09.45 bio sam nazad do pocetne stanice istog dvoseda. Mislim da su pustili dvosed oko 09.30.
    Drudi dvosed, onaj na lavja vrata su pustili posle 11.00
    Kako i da je uradio jos tri zice do 12.00 i 'vasar' je postao prevelik. Popio kafu i otisao kuci. Sve u svemu dobar dan.
    Postavljena je kucica za kupovinu karata kod prvog dvoseda tako da sada ne morate kupovati kod hotela ili jos gore u hotelu.
    Kazu da je moguce kupiti pojedinacnu kartu jos dole kod parkinga, ali mislim da ta biletara ne radi stalno.
    Kazu da skijaliste ima novog direktora i da je naterao radike da popravljaju staze odmah posle zatvaranja skijalista
    a da ujutru popravljaju samo ako je uvece pao novi sneg.

  7. #27
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Na zalost na brezovici ne radi zica do Piribega pa ako ocete do tamo morate pesaciti, sa skijama ili bez, i da za to ne morate platiti nikome

    0-02-04-8c149ae02bafb79059c563e4be77bcf4ad057f9d407f92763a8f68b3ed91568c_full.jpg

    Ja sam do vrha pristupio iz pravca Lavjih vrata

    0-02-04-28bcf06109b4713297ac75baa706b564e89fb95ad571336dcbf3e57e147d2b9d_full.jpg

    Gornja stanica dvoseda iznad Lavljih vrata, iza grebena u pozadini je drugi dvosed na pasjanske livade

    0-02-04-8e55219aad54e860a6e5461ae753a5656aad29049c0123ca630fa3b76b6dab65_full.jpg

    Staza ide levo prema lavlja vrata a ja cu desno prema poslednjeg doseda koi ne radi od proslog mileniuma, ali ja i tako nisam platio kartu pa ne mogu na stazu

    0-02-04-1330dc7d6db8b3fbdd60daf88086dc91ac579185e13d2a07aebc41d3d1857121_full.jpg

  8. #28
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    eto idem i ja posle 10ak god, sad za vikend, da vidim da li su se apdejtovali (salim se, znam da nisu)... i to preko ovih Srb za Mlade(da ne reklamiram)

  9. #29
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    i prilično sam skeptičan, jer znam koliko su neorganizovani dole i koja guzva može da me saceka za vik(raspust, kamikaze, vasar iz 90ih na kraju staze i sl &#128526.. pisem utiske

  10. #30
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    bilo ok, da ne duzim, u principu kao sto je par ljudi pisalo iznad, sve to i dalje tako funkcioniše ... prvi dan guzva, polu magla-polu sunce-polu sneg, drugi dan odlican, pustili i drugi dvosed( Lavlja vrata), tako da nije bilp guzve, malo sneg/malo sunce, ostali bi jos dan duže, ali je bio najavljen neki prejaki vetar... u svakom slučaju za preporuku, ko voli za 2-3 dana dobrog pudera i da makar jedan od tih dan ne bude vikend... ako neko zna cene za Dane ratrak ture neka napise, zaboravih da pitam
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 2 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 2)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •