Pregledao sam sajt, ima dosta postova koji se odnose na skijanje s djecom ali nista nije ono sta mene interesuje pa shodno tome otvaram novu temu.

Konkretno me interesuju preporuke za ski centre van granica nase bivse drzave (Italija, Francuska, Austrija) koji su idealni za porodicna skijanja? Pri tome ne mislim samo na kvalitet staza koji treba da zodovolje i potrebe odraslih i dece vec i na kvalitet mjesta u kom bi se bilo smesteno i hotela/apartmana u kom se noci.
Da su dobre djecje ski skole/ski vrtici. Da hotel ima vrtic i igraonicu. Da hotel ima wellnes i bazen. Da skijaliste ima staze za sanjkanje. Da je mesto lepo i prijatno za prosetati, da ima nekih desavanja. Iskustva s smestajima, sta je bolje: apartman s kuhinjom ili polupansion.

Mi smo prosle godine bili u Nassfeldu i ok je bilo. Dobar smestaj, wellnes, bazen i jako lepa ski skola/vrtic gde smo nasli instruktoricu koja prica nas. Perfekcija. Ove godine smo vise za Italiju pa me interesuju preporuke.

Naravno i sve preporuke za druge zemlje su dobre. Neka ovo bude jedna generalna tema o najboljim porodicnim skijalistima i hotelima.