Strana 11 od 12 PrvaPrva ... 9101112 PoslednjaPoslednja
Rezultati 101 do 110 od 116

Tema: Kolašin 1600

  1. #101
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    https://skijalista.me/en/pricelist/ski-pass/

    Ja ovo tumacim kao da je mogucno kupiti objedinjeni ski pas, tj. i za 1450 i 1600? 25 E je za odrasle.

    Vidim na drugoj adresi da je mogucno kupiti i samo za K1450, to je 15 E po danu? Moze li ko da potvrdi?
    To je to, 25 € je objedinjeni bilo i prošle sezone, a sada su konačno uveli pravi cjenovnik, za više dana, sezonski, poludnevni, itd...

    56.5 € za 3 dana skijanja je sasvim korektna cijena.

  2. #102
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    To je to, 25 € je objedinjeni bilo i prošle sezone, a sada su konačno uveli pravi cjenovnik, za više dana, sezonski, poludnevni, itd...

    56.5 € za 3 dana skijanja je sasvim korektna cijena.
    Jeste cena korektna, ali ja sve nešto ne verujem, prošle godine kada je K7 otvorena nije se mogao kupiti objedinjeni ski-pas. I 50% popusta za seniore je vrlo fer, ako funkcioniše taj popust.

  3. #103
    Ski legenda Panzer avatar
    Datum registracije
    08.02.2009
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Atomic Vantage 82ti
    Godina
    48
    Poruke
    570

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Jeste cena korektna, ali ja sve nešto ne verujem, prošle godine kada je K7 otvorena nije se mogao kupiti objedinjeni ski-pas. I 50% popusta za seniore je vrlo fer, ako funkcioniše taj popust.
    Ali ja sam kupovao objedinjeni prošle sezone. Nije ga bilo možda prvi dan, kada se K7 otvorila, kasnije jeste.
    Mislim da baš nema smisla kupovati odvojeno.
    U toku jednog dana možeš promjeniti 3-4 žice koje su različito orjentisane i odskijati po 6-7 sa svake a da ti ne dosadi, jer su staze različito orjentisane i drugačije konfiguracije

  4. #104
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Panzer Pogledati poruku
    Ali ja sam kupovao objedinjeni prošle sezone. Nije ga bilo možda prvi dan, kada se K7 otvorila, kasnije jeste.
    Mislim da baš nema smisla kupovati odvojeno.
    U toku jednog dana možeš promjeniti 3-4 žice koje su različito orjentisane i odskijati po 6-7 sa svake a da ti ne dosadi, jer su staze različito orjentisane i drugačije konfiguracije
    Hvala Bogu ako su se organizovali da objedine ski-pas, bilo bi sramota da ne mogu da se slože kako da objedine skijalište od 3 sedežnice. Nama prošle godine nisu dali da uzmemo objedinjeni, jeste bio drugi dan posle K7, to jest prvi dan nakon otvaranja. Još gore, nismo mogli ni dva odvojena da kupimo, jer u K 1450 ne prodaju karte za K 1600.

    Ski-centar ima stvarno odličan izbor staza s obzirom na svega 3, eventualno 4 žičare. Neke od staza su me podsetile na neke od najboljih koje sam vozio.

  5. #105
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Objedinjen je i naplacuje se, ali ne rade zice na 1450. Treba sutra da puste verovatno samo sestosed, dvosed je nakacen ali da li ce pustati ko zna

  6. #106
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    16.04.2023
    Zatvoren krajem marta dok ostali ski centri u regionu rade
    Nikad srece u CG od turizma



  7. #107
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2022
    Godina
    45
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Cjenovnik za 23/24

    Ovo je za K7 i 1600 bez 1450. Ove godine nisu postigli dogovor o zajedničkom ski pass-u.




  8. #108
    Member
    Datum registracije
    27.10.2018
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Kakvi indijanci stvarno strasno, oba skijalista imaju 4 zicare i tu se nesto prave pametni

  9. #109
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lokve Pogledati poruku
    Kakvi indijanci stvarno strasno, oba skijalista imaju 4 zicare i tu se nesto prave pametni
    Nemaju ni četiri, četvrtu pale ako se steknu uslovi.

  10. #110
    Junior Member
    Datum registracije
    20.02.2022
    Godina
    45
    Poruke
    14

    Podrazumevano

    Sve to stoji.

    Nama iz PG je dobra dnevna varijanta.

    Ta dva šestosjeda opslužuju ovu dolje mapu. Kažu da ima cca 20km staza.

    Šteta što nije spojeno kao prošle godine, a 1450 koje ima šestosjed i dvosjed još nije izbacio cjenovnik niti datum otvaranja.

    Očekujem da će biti jeftiniji, vjv 15€, pa će se moći ko dođe na više dana voziti malo jedno malo drugo, a ko baš želi da sve vozi isti dan biće prinuđen da kupi dva ski pass-a, što je glupost.

    Nisu mogli da se dogovore o načinu raspodjele novca, valjda su iz 1450 insistirali da se isto vrednuje tanjirača i dvosjed kao šestosjedi.






Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •