Strana 9 od 12 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 81 do 90 od 116

Tema: Kolašin 1600

  1. #81
    Member
    Datum registracije
    27.10.2018
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    https://skijalista.me/mne/cjenovnik/
    15 eura dnevni ski pas za odrasle

  2. #82
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Lokve Pogledati poruku
    https://skijalista.me/mne/cjenovnik/
    15 eura dnevni ski pas za odrasle
    To je očito cenovnik samo za jedan deo skijališta čije se spajanje sa drugim delom najavljuje upravo ovih dana. Znači li to da od spajanja dva skijališta (ili možda samo od zajedničkog ski pasa) nema ništa?

  3. #83
    Member
    Datum registracije
    27.10.2018
    Poruke
    38

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    To je očito cenovnik samo za jedan deo skijališta čije se spajanje sa drugim delom najavljuje upravo ovih dana. Znači li to da od spajanja dva skijališta (ili možda samo od zajedničkog ski pasa) nema ništa?
    Pitao je covjek prije mog posta koliko je kada se skija samo na jednom skijalistu, pa sam postavio taj link gdje pise 15 eura. Prije njegovog posta gdje je pitao za cijenu jednog, ja sam postavio link u kojem pise da ce navodno da bude cijena za oba skijalista 25 eura, ali jos nije nigdje zvanicno, iako svuda pisu da je gotova zica i da ce raditi(kao npr ovdje Sa opravdanim optimizmom očekujemo zimsku sezonu (vijesti.me)).

  4. #84
    Member
    Datum registracije
    14.02.2006
    Poruke
    64

    Podrazumevano

    Mogli bi postaviti na tu žicu koja spaja skijališta uređaj za kontrolu ski- pasa, ako imaš skuplji, 25eurski, prolaziš a ako nemaš skijaš na jednome.

  5. #85
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nije problem napraviti da jedan ski pas prolazi na oba skijališta. Glavni deo je dogovor oko podele zarade i kako će se deliti (koliko sam video razmatraju da podela ide po korišćenju instalacija - a za to treba da se odradi softver).

  6. #86

  7. #87
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Nedavno završena zimska turistička sezona na državnom Ski-centru Kolašin 1600 bila je rekordna, duplo bolja od prethodne, i donijela je prihod milion eura.

    Iz preduzeća Skijališta Crne Gore navode da je za nepunih 100 dana ski-centar na Bjelasici posjetilo 80 hiljada gostiju i da je prodato oko 35 hiljada ski-pasova i oko 4.000 karata za panoramsku vožnju žičarom do vrha Troglava.

    Više na:

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-80000-gostiju

  8. #88
    Ski legenda
    Datum registracije
    20.12.2005
    Lokacija
    Jagodina
    Godina
    45
    Poruke
    195

    Podrazumevano

    Pokušavam da shvatim kakva je situacija na Bjelasici, odnosno da li ima smisla da se ode na skijanje od nedelju dana. Koliko sam razumeo, Kolašin 1450 je privatizovano skijalište koje je zapušteno i slabo uređeno. Kolašin 1600 je državno skijalište i stanje je dosta bolje. Da li je ove godine država preuzela Kolašin 1450 i koliko zapravo žica i staza imaju ova dva skijališta? Da li je prošle sezone ski pass važio za oba skijališta i koliko je koštao za 6 ili 7 dana? Kako se dolazi iz Kolašina do ovih skijališta, odnosno da li ima dovoljno parkinga i da li se put zimi dobro čisti? Koliko je siguran sneg u januaru obzirom da nema sistema za osnežavanje?

  9. #89
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  10. #90
    Junior Member
    Datum registracije
    18.11.2019
    Godina
    62
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Pregledah ove linkove, ali opet nisam shvatio da li su skijališta objedinjena ili odvojena. Ja bih rekao odvojena??

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 3 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 3)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •