Mozda sam malo sve optimisticki napisao post pod utiskom neceg novog. Stoji prilicno sve sve sto kazes, vidjecemo u kom ce smjeru ici sve. Nadu da ce se intenzivirati ulaganja podupire zavrsetak I faze autoputa i nova saobracajnica koja ide tik uz Jezerine put Vasojevica (tunel je izmedju pocetne stanice 1450 i 1600). Premijer Markovic, čini se, ima ozbiljnu namjeru da dovrši K7 i stranu ka Mojkovcu, pošto je i sam iz tih krajeva. Na dijelu 1450 je već prošle godine probijeno par staza ali nisu jos stavljene u funkciju ( par sa Ćupova i dvije kratke sa Vilinih voda), a što se tiče osnježavanja to jednostavno mora na 80% staza da se uradi. Na tvom prvom postu je mapa potencijalnih staza i ako bude to odrađeno, biće sasvim korektno.
Nisam stigao napisati ranije, ali ovo šo se dešava zadnje 2, 3 godine na 1450 liči na stanje u nekoj državnoj firmi pred privatizaciju. Ništa se ne ulaže, samo se gleda da se svaki euro izvuče, pa je tako radnim danima paljenje Ćupova misaona imenica. Uz sve navedeno neophodna je i najmanje četvorosjedna žica na Ćupovima.
Znam da je bjelopoljska strana daleko, ali...vidjećemo, sa nekoliko godina kašnjenja, ali se ipak počelo raditi.