Strana 10 od 12 PrvaPrva ... 89101112 PoslednjaPoslednja
Rezultati 91 do 100 od 116

Tema: Kolašin 1600

  1. #91
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.073

    Podrazumevano Kolašin 1600

    Skijališta su i objedinjena i odvojena

    Naime, 1450 je privatno skijalište a 1600 državno (JP), ali su skijališta povezana žicom K7 i stazama od prošle sezone.

    Prošle godine su započeli i inicijativu za zajednički ski pass a moguće da će je od ove sezone i realizovati (postojaće ski pasovi za pojedinačne centre i zajednički).

  2. #92
    Junior Member
    Datum registracije
    18.11.2019
    Godina
    62
    Poruke
    16

    Podrazumevano

    Hvala @Wlad na objašnjenjima. Nadam se tom zajedničkom ski pasu. 1450 dobro poznajem, a 1600 se nadam da ću upoznati ove zime.

  3. #93
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Napadalo je dobro na 1600
    Samo da nastavi I eto skijanja prije N.Gofine


  4. #94
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Skijališta su i objedinjena i odvojena

    Naime, 1450 je privatno skijalište a 1600 državno (JP), ali su skijališta povezana žicom K7 i stazama od prošle sezone.

    Prošle godine su započeli i inicijativu za zajednički ski pass a moguće da će je od ove sezone i realizovati (postojaće ski pasovi za pojedinačne centre i zajednički).
    Pazi, zapoceli inicijativu za zajednicki ski-pas. U Evropi je najnormalnija stvar da zajednicki ski-pas bude u centrima koji se prostiru na dve drzave i imaju stotine kilometara staza, a ovde moras da kupujes dva ski-pasa za skijaliste od tri sedeznice. Jer ne mogu da se dogovore.

  5. #95
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Pa ne moraš da kupuješ 2
    Jedan ski pass vrijedi za oba skijališta, a može se kupiti I posebno za 1450 I 1600
    1600 = 20€
    1450 = 15€
    Oba skijalista = 25€
    Staza ima dovoljno, a kada se spoji sa Mojkovcem to će biti ozbiljan ski centar.
    Prošle zime je bilo puno skijaša iz SRB koji su došli zbog povoljne cijene ski pass-a, novih staza. Veliki broj skijaša dolazi iz Albanije.. Francuzi su tu u februaru i martu već tradicionalno.
    Samo da se nastavi povezivanje skijališta masiva Bjelasice I objedini kao jedan veliki ski centar.
    Bio sam skeptik kada je prije nekoliko godina počela priča o izgradnji 1600.. pogriješio sam.
    Čekamo snijeg I početak sezone


  6. #96
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od FreeRider Pogledati poruku
    Pa ne moraš da kupuješ 2
    Jedan ski pass vrijedi za oba skijališta, a može se kupiti I posebno za 1450 I 1600
    1600 = 20€
    1450 = 15€
    Oba skijalista = 25€
    Staza ima dovoljno, a kada se spoji sa Mojkovcem to će biti ozbiljan ski centar.
    Prošle zime je bilo puno skijaša iz SRB koji su došli zbog povoljne cijene ski pass-a, novih staza. Veliki broj skijaša dolazi iz Albanije.. Francuzi su tu u februaru i martu već tradicionalno.
    Samo da se nastavi povezivanje skijališta masiva Bjelasice I objedini kao jedan veliki ski centar.
    Bio sam skeptik kada je prije nekoliko godina počela priča o izgradnji 1600.. pogriješio sam.
    Čekamo snijeg I početak sezone
    Ako je tako bilo bi dobro. Zaključak sam izveo na osnovu toga što vidim da SkiBus za Sretenje pravi aranžman koji podrazumeva trodnevni ski-pas u jednom ski-centru i dva dana u drugom. Znajući SkiBus, znam da to ne bi radili da postoji mogućnost objedinjenog ski-pasa. A i wladova objava je u tom smislu.

    A imam i neposredno iskustvo, kada su nas prošle sezone iskrcali u Kolašin 1450 drugog dana rada objedninjenog ski-centra Kolašin (K7 otvorena prethodnog dana) i zaputili smo se da doplatimo ski-pas za celo skijalište, ispostavilo se da je to moguće samo u Kolašinu 1600 a ne i u Kolašinu 1450. A pošto do tamo nismo mogli da se dobacimo (jer K7 traži ski pas od Kolašina 1600), onda smo ostali uskraćeni skijanja na celom skijalištu, a skijalište, naravno, za zaradu od doplate za ski-pas.

  7. #97
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od plageton Pogledati poruku
    Ako je tako bilo bi dobro. Zaključak sam izveo na osnovu toga što vidim da SkiBus za Sretenje pravi aranžman koji podrazumeva trodnevni ski-pas u jednom ski-centru i dva dana u drugom. Znajući SkiBus, znam da to ne bi radili da postoji mogućnost objedinjenog ski-pasa. A i wladova objava je u tom smislu.

    A imam i neposredno iskustvo, kada su nas prošle sezone iskrcali u Kolašin 1450 drugog dana rada objedninjenog ski-centra Kolašin (K7 otvorena prethodnog dana) i zaputili smo se da doplatimo ski-pas za celo skijalište, ispostavilo se da je to moguće samo u Kolašinu 1600 a ne i u Kolašinu 1450. A pošto do tamo nismo mogli da se dobacimo (jer K7 traži ski pas od Kolašina 1600), onda smo ostali uskraćeni skijanja na celom skijalištu, a skijalište, naravno, za zaradu od doplate za ski-pas.
    Da da.. sve jasno. Znam dobro kako umiju da budu komplikovani, mada se u korist nas skijaša to mijenja.
    Upravo sad na TV
    Ski pass za oba skijalista 20€
    Moguce izmjene...


  8. #98
    Super Member
    Datum registracije
    18.10.2014
    Poruke
    236

    Podrazumevano

    Ski pass za 1600 je 20 evra, za obe zice koje su u sklopu skijalista (K7 i K8). Dogovor sa 1450 ne postoji jos uvek.

    Danas videh na insta izgleda da je dvosed na 1450 ponovo prikacen i pusten u rad. Da ako bude radio i u sezoni

  9. #99
    Super Member FreeRider avatar
    Datum registracije
    29.09.2013
    Lokacija
    Podgorica, Montenegro .
    Skije / Bord
    Soul7
    Godina
    49
    Poruke
    949

    Podrazumevano

    Sad info na TV zvanučno
    Ski pass 25€
    Iz Podgorice 2x nedeljno besplatni autobusi do skijališta
    Iz Kolašina takodje besplatni autobusi do skijališta svakodnevno, kako bi se izbjegle gužve na parkingu.
    Sve spremno samo snijega nema


  10. #100
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    https://skijalista.me/en/pricelist/ski-pass/

    Ja ovo tumacim kao da je mogucno kupiti objedinjeni ski pas, tj. i za 1450 i 1600? 25 E je za odrasle.

    Vidim na drugoj adresi da je mogucno kupiti i samo za K1450, to je 15 E po danu? Moze li ko da potvrdi?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •