Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 23

Tema: Divno iskustvo na Jahorini sa Jahorina Prestige

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    03.02.2017
    Poruke
    1

    Podrazumevano Divno iskustvo na Jahorini sa Jahorina Prestige

    Jedno divno iskustvo na Jahorini sa ski školom i agencijom jahorina Prestige.
    Sve pohvale na profesionskan rad agencije organizaciju, najbolji smještaj kome bi svakome preporučila, vrhunski apartmani. Velike pohvale za momke u ski rentalu Kristal naročito za Vuleta.
    Ski škola jahorina prestige mogu samo reci profesionalci, naučili su nas što nismo mogli ni zamisliti drugi dan smo već bili na vrhu neopisiv osjećaj , sve pohvale Darku i Marku kao vlasniku ski škole prestige Baji na svemu što su učinili za našu porodicu jer su nam odmor učinili divnim.
    Moja preporuka svima koji idu na skijanje na Jahorinu .
    Vidimo se ubrzo , ljubim Vas 😊

  2. #2
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    http://www.jahorinaprestige.com/
    Apsolutno tacno!
    BTW...spremite se eto snega.....jupiiiii

  3. #3
    Junior Member nagyleda avatar
    Datum registracije
    06.03.2017
    Godina
    30
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Predivni su, ljubazni, dobri, profesionalni, naucili su nas skijati. Posle skijanje smo se druzili sa vlasnikom Bajom. Extra super je sve! Svima mogu samo preporuciti!
    Veliki pozdrav!


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    07.03.2017
    Lokacija
    Beograd- Pale- Herceg novi
    Skije / Bord
    skije i bord
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Da se i mi malo ukljucimo Drago mi je da možemo da pisemo o predivnoj planini Jahorini i utiscima prilikom boravka. Boravila sam na Jahorini u periodu od 15 februara bio je raj za skijanje, sunce, snijeg i najbolja planina - Jahorina, divni ljudi, još bolji domacini, topla atmosfera na svakom koraku. Bilo bi jos bolje samo da su se potrudili da se ne čeka prvi dan na ski kasi oko kupovine karata jer je bila velika guzva, cekali smo u redu skoro sat vremena. Jahorini nedostaje vrlo malo da bude top destinacija i nikako nam nije jasno da se te sitnice ne promjene, nadamo se da ce ubrzo i to promjeniti u najboljem smjeru.
    Ja sam imala nesrecu da povrijedim koljeno i ovom prilikom sve pohvale za gorsku sluzbu O.C Jahorina, momci su me spakovali za sekund, transportovali i sve uradili vrlo profesionalno.
    Vec drugu godinu za redom moji prijatelji i ja smo gosti Jahorina Prestige i mogu reci samo rijeci hvale za organizaciju, narocito za Aleksandru, uvijek ljubazna i nasmijana, na sve ima pravi odogovor, sve sto smo zahtjevali nije bilo problema. Bili smo gosti apartmana http://www.jahorinaprestige.com/package/apartman-vucko-20/ , djeca su nam skijala skoro cijeli dan sa učiteljima ski škole Prestige, Dejanom i Tijanom i na kraju su dobili i Disney diplomice,a njihovoj sreći nikada kraja.
    Sve u svemu, jedan divan odmor i druženje sa najvećim profesionalcima na Jahorini. Hvala još jednom i vidimo se i idućih godina.

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    28.01.2016
    Godina
    53
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    Iako me se baš ni malo ne tiče, ali ne mogu da odolim da ne napišem komentar:
    tri posta na temi od različitih autora kojim je to prvi i jedini post na forumu, pa svi reklamiraju na sva zvona za istu firmu/školu, šta li je...

    pa bre ljudi, to je preeeeviše providno
    nema potrebe za toliko preterivanja.
    al' 'ajde nema veze.

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    06.03.2017
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Ja takodje imam samo reci hvale za agenciju Prestige. Ove godine smo prvi put na zimovanje isli na Jahorinu, pa nismo imali vec proveren smestaj. Ispricala sam im sta trazimo i ponudili su nam nekoliko smestaja koji odgovaraju nasim zahtevima. Kako nam je u telefonskim razgovorima receno vezano za smestaj tako je i bilo. Preko telefona su nas informisali da imaju i skolu i najam opreme. Detalje smo dogovorili na licu mesta. Deca su bila zadovoljno sa instruktorom Dejanom, sto npr u Banskom nije bio slucaj, deca zbog instruktora nisu htela u skolu. Saska i Bajo su pravi domacini kao i svi clanovi ski skole Prestige i rentala. Trudili su se da nam odmor bude prijatan i da vec razmisljamo o tome da i sledece godine na zimovanje idemo na Jahorinu. Naravno sledece godine ne moram da trazim po internetu smestaj i agenciju. Znam da ako resimo da to bude Jahorina opet cemo preko Prestiga.

  7. #7
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    Ovo je neka druga vrsta botova,izgleda...ali truju na isti nacin

  8. #8
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano Divno iskustvo na Jahorini sa Jahorina Prestige

    Citirati Originalno postavljeno od casper Pogledati poruku
    Iako me se baš ni malo ne tiče, ali ne mogu da odolim da ne napišem komentar:
    tri posta na temi od različitih autora kojim je to prvi i jedini post na forumu, pa svi reklamiraju na sva zvona za istu firmu/školu, šta li je...

    pa bre ljudi, to je preeeeviše providno
    nema potrebe za toliko preterivanja.
    al' 'ajde nema veze.
    Evo dao si im ideju pa su brže bolje krenuli da postavljaju još postova.

    Apdejtovali su botovima firmver pa će sada i po drugim temama da pišu ne bi li bili manje sumnjivi

    Evo predajem se - sledeća poseta Jahorini će biti PRESTIŽNA.

    P.S.
    Pogledaj u kojoj je temi ovaj post od sinoć

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    06.03.2017
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    Izvanjavam se ako sam nekog uznemirila svojim komentarom.
    Prvi put sam se ukljucila na ovaj forum. Ja sam neko ko na forumima uvek trazi misljenja i savete pre odabira smestaja, lokacije i sl. Pre mog odlaska nisam nasla nista o pomenutoj agenciji i ljudima koje spominjemo. Kada sam videla da je otvorena tema htela sam samo da podelim svoje iskustvo sa ostalima.
    Bude li otvorena tema o predlozima i sugestijama vezane za Jahorinu, ukljucicu se i tu. Ovako mogu da pisem samo o Ravnoj planini i pomenutoj agenciji jer sa tim imam iskustva.
    Mislim da je za Prestizne( kako im tepate) dovoljna "reklama" to sto licno nekom preporucis nesto sa cime si bio zadovoljan. Tako da ako je moj komentar izazvao probleme mogu da ga obrisem.....pa cu nastaviti licno da ih preporucujem.

  10. #10
    Member
    Datum registracije
    28.01.2016
    Godina
    53
    Poruke
    34

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Evo dao si im ideju pa su brže bolje krenuli da postavljaju još postova.

    Apdejtovali su botovima firmver pa će sada i po drugim temama da pišu ne bi li bili manje sumnjivi

    Evo predajem se - sledeća poseta Jahorini će biti PRESTIŽNA.

    P.S.
    Pogledaj u kojoj je temi ovaj post od sinoć

    Ma da ne gresimo dusu:
    mozda su ovo stvarno iskrene pohvale. Mozda je i agencija ok


    Nisam nikad bio na Jahorini i bas sam i razmisljao...
    I iskreno, razmotricu i ovu agenciju, sto da ne. Ne treba biti iskljuciv nikad

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •