Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 21

Tema: Pancerice DALBELLO

  1. #1
    Member zarkovicbogdan19 avatar
    Datum registracije
    12.12.2016
    Godina
    28
    Poruke
    38

    Podrazumevano Pancerice DALBELLO

    Cao, imam u ponudi jedne Dalbbelo pancerice, nikad nisam imao dodira sa tom markom. Kakva je marka, koliko su kvalitetne, znate li nesto o njima? uponudi imam ove pancerice, da li znate koji je tacno model, jedino sto znam da je flex 120?


  2. #2
    Senior Member Bitterman avatar
    Datum registracije
    10.12.2011
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Volkl Racetiger SC; Coreupt Banger
    Godina
    35
    Poruke
    156

    Podrazumevano

    Mozda bi bila bolja slika sa strane, da se eventualno vidi naziv modela...

  3. #3
    Super Member sasacg avatar
    Datum registracije
    25.01.2010
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    42
    Poruke
    736

    Podrazumevano

    U svakom slucaju,kakva god da je ponuda,na tvom mestu bih prvo probao pancerice pre kupovine


  4. #4
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Imam Dalbello kripton cipele flexa 120. Mogu pozitivno da se izrazim o njihovim svojstvima u smislu da pomažu u održavanju pravilnog stava, što je meni bilo bitno. Ipak, kada bih uzimao cipele ponovo, gledao bih malo mekše, verovatno flex 110. Za flex 120 je potrebno biti vrlo ambiciozan skijaš.

    No, u svakom slučaju cipele probati pre uzimanja, naročito proveriti da li je peta dobro fiksirana.

  5. #5
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Dalbello je danas dio iste firme zajedno sa Marker i Voelkl. Istisnuli su sa tog mjesta Tecnica pancerice.

  6. #6
    Member WhitePeaks avatar
    Datum registracije
    21.11.2011
    Lokacija
    Београд
    Skije / Bord
    SALOMON S/MAX 9
    Godina
    35
    Poruke
    33

    Podrazumevano

    Da li se meni čini ili su dalbello pancerice dosta mekše što se tiče flex-a u odnosu na ostale brendove?
    Probao sam Panterrine 100-tke i neke ostale proizvodjače sa čak i manjim flex-om npr Roxa 90 su bile dosta tvrdje.
    A da ne pominjem Fischer 100 vs Dalbello 100.

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    09.02.2017
    Poruke
    2

    Podrazumevano

    Od mene ogromna preporuka za Dalbello cipele, prvenstveno za one koji imaju jak rik/velike listove. Velike sam muke imao dok konacno nisam nasao cipele u koje mogu komotno da smestim svoju "noguracu". Imam bas ovaj iznad model, Panterra 100 i meni su odlicne, s tim da bi mi mozda odgovaralo i 110 (a i ovo mi je fino), ali ne mogu @WhitePeaks da ti dam ocenu za flex jer sam pre ovoga imao neke Salomon pancerice (ako se dobro secam, i zaboravio sam) ali sa starim kopcanjem (otpozadi), upravo zbog mojih problema sa risom/listovima. A tu neki konkretan flex nije ni postojao prakticno.

  8. #8
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Jedno pitanjce vezano za Delbello pancerice ( mada možda nije problem do brenda), pa da ne otvaram novu temu. Naime, suprug ih je kupio i kada je probao bile su mu kako treba ( ako je bitno za priču naknadno mogu da vidim koji su tačno model).
    Posle 3 dana skijanja pošteno su ga nažuljale sa unutrašnje strane skočnog zgloba. Ceo deo oko kosti je kao upaljen, čak i pomalo modar. E sad, znam da pancerica nije patike i ne može da bude preudobna, ali baš da toliko iritira zglob nije mi baš normalno. Da li je neko imao sličan problem sa pancericama bilo kog brenda? Kako rešiti problem osim zamenom pancerica?

  9. #9
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od neo031 Pogledati poruku
    ... Da li je neko imao sličan problem sa pancericama bilo kog brenda? Kako rešiti problem osim zamenom pancerica?
    Možda ovako: http://www.skijanje.rs/forum/showthr...ot-fitting-SMS
    Na 6.-toj strani je svježiji rezultat: http://www.skijanje.rs/forum/showthr...ting-SMS/page6

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru, ako MM ne uspe da bude SSM onda mu ne gine Draške i Stanoje na Kopu, jer mislim da ni u našoj kasabi niko ne radi Boot fitting

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •