Rezultati 1 do 2 od 2

Tema: Vars & Risoul (La Foret Blanche)

  1. #1
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano Vars & Risoul (La Foret Blanche)

    Termin: 28.01.-03.02.2017.godine
    Organizator: Ski Bus
    Prevoznik: Arrivaexpress (aka Litas) Poizarevac-odlican bus sa iskusnom posadom!
    Cena: 340-380eur u zavisnosti od smestaja
    Vars: Veliko mesto, iz nekog razloga u 4 razlicita smestaja sa daljinom maximalnom cca 5km od prvog do zadnjeg smestaja.
    Svaki od smestaja komforan, pristupacan stazama, prilicno nov sa udobnim namestajem dostupnim WiFi u holu ili u sobama u skupljim smestajima (cca razlika jeftiniji-skuplji 40eur).
    Tvrdnja Francuza da je bazen ukljucen u cenu ispostavila se kao laz jer u jednom od skupljih smestaja sa ukljucenim bazenom pomenuti nije radio a u drugom nije ni zavrsen i ako na samom webpage-u doticnog smestaja pise (imaju i fotke!) da je bazen poceo sa radom 23.decembra 2016.!
    Nocni zivot ne postoji....
    Dopunski sadrzaji za decu odlicni.
    Caffe Bar na samoj stazi kod gondole nema.
    Na stazi na izlasku sa gondole restoran levi i desno uz problem prilikom padavina daa ce Vas odmah pitati da li ce te da jedete ili ne tako da mesto necete dobiti ako ne jedete nego ce Vam pokazati put napolje! Espresso, caj 3eur pivo 5eur pa na dalje..
    Skijaliste: Veliko, prostrano, bogato sadrzajima.
    U subotu kvalifikacije za Svetsko prv u Free Ride-u koje sam promasio... staze za Free Ride su ODLICNE, nikada nisam video ovako dobro odradjene!
    Par dana trke u slalomu na stazi kod gondole nisam bas shvatio kakvo je rpvenstvo, ali momci teraju pun gas....zadovoljstvo bilo gledati i trke i treninge.
    Zacudila me klasifikacija staza, za klasu niza nego do sada sto sam navikao kod FRA ali i same staze su prilicno dugacke i razlicite konfiguracije tako da na plavoj ima delova crvenih na crvenim delova crnih i sl...sve u svemu nije mi smetalo...
    Opsti utisak: ODLICNO!
    http://www.vars.com/en/winter/

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    32
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    Bio sam prošle godine, samo smo mi bili smešteni u Risolu. Takođe mesto je bez noćnog života. Nama se najviše dopao deo skijališta levo od Varsa (onaj stari dvosed što penje na drugo brdo). Što se tiče bazena, naš je bio pokvraen, al smo dobili neke narukvice tako da smo mogli da koristimo bazen nekog obližnjeg hotela. Ali sama pomisao da trebamo izaći iz bazena i da se vratimo u naš hotel po zimi nas je odvukla od te radnje

    Sve u svemu, lepo skijališe. Možda se i vratimo jednog dana.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •