Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Scott naocare za skijanje

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    31.01.2017
    Godina
    24
    Poruke
    12

    Podrazumevano Scott naocare za skijanje

    Kupio sam scottove naocare i zbog prljavstine htedoh da ih izglancam, tako ja procitah na internetu kako je pasta za zube dobra za "poliranje". Uzmem ja pastu da probam samo na desnoj strani pocnem da trljam cetkicom za zube obrisem vlaznom i shvatim kakva budala sam ispao. Naime cetkica je jako tvrda i izgrebao sam samo unutrasnje staklo sto ne nervira kad se naocare stave na glavu jer imaju mrlju na desnom oku (nije previse ali ne bih da skijam tako). Razmisljam i skontam sto ne bih skinuo samo unutrasnje staklo( posto je duplo). Sta je najgore sto se moze desiti tj. ako su dupla stakla samo protiv magljenja jel to znaci da nema drugih posledica?

  2. #2
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    biraj izmedju mrlje na desnom oku, zamagljenih naocara i novih koje ces da kupis
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    06.11.2012
    Skije / Bord
    Elan Amphibio 16 TI2
    Godina
    44
    Poruke
    3

    Podrazumevano

    Auuuuu, definitivno mislim da tu vise nema srece. Jedino ako negde ima da se poruci to unutrasnje staklo bas za te scott naocare negde na aliexpress-u ili sl, ali mislim da ti ne ginu nove naocare. :-/

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •