Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: 6 skijalista za 6 dana

  1. #11
    Ski legenda adwarf avatar
    Datum registracije
    12.10.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Burton Aftermath
    Poruke
    289

    Podrazumevano

    To mi nije problem, nikada u Austriji nismo bili smesteni pored godnole, cak nikada ni u samom mestu. 10-15 min voznje mi je nekako standard, tako da, kao sto kazes, voznja jos pola sata podrzaumeva samo pola sata ranije ustajanje.
    Ono sto me ovde zanima je bas to sto si rekao za Kitzbuhel, sta je po vasem misljenlju dobro, lose, potrebno, bespotrebno i da li nesto dodati/oduzeti ovom planu i eventualno lokacija za smestaj, zbog blizine zicara, parkinga, konekcija, prodavnica i slicno.

  2. #12
    Junior Member
    Datum registracije
    04.03.2017
    Godina
    51
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Kicbil ti je najlepsi grad-gradic, u kome sam bila na skijanju. U blizini na 10 minuta voznje ti je Kirchberg, u kome mozes da nadjes za vrlo pristojnu cenu smestaj-Za 4 osobe apartman od 600-800 evra za 7 dana. To ti je u Kicbilu puta 2. Ja nisam neki vrhunski skijas i meni je Kicbil kao skijaliste korektan ali moj bratic koji je bio samnom i vozi bord, imao je stvarno dosta situacija gde mora da skida 1 vez na bordu i da se odguruje-pesaci. To je na spojevima 2 staze ali ne mislim da mu je to bilo neki veliki problem. Isli smo 1 dan u Kaprun-koji je na 1 h voznje a 1 dan u Zell am See. Sve je to na oko 1h voznje.
    Na Kicbilu imas jedan deo skijalista koji je stvarno vrhunski, ali ako ides iz samog Kizbila imas da preskijavas do njega mozda i cela 2h.....a mi smo zato isli do tamo autom. Ide se mozda 30-40minuta...ali ne mogu da se setim kako se zove. A skiwelt-Brixental ti je tu na 20 minuta, skijaliste bolje od Kicbila

  3. #13
    Junior Member
    Datum registracije
    30.10.2012
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Na ovoj mapi staze koje počinju sa brojem 7 (dvocifrenim brojem) su sve odlične.
    http://static2.bergfex.com/images/do...c766275b0e.jpg

    Mi smo dolazili na parking kod Hollersbach-a, i čitav taj dio nam se svidio.

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    30.10.2012
    Poruke
    26

    Podrazumevano

    Da li je neko skijao ovaj dio ispod Kitzbuheler Horn?
    Iz daljine se činio fantastičnim?

  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    04.03.2017
    Godina
    51
    Poruke
    7

    Podrazumevano

    Kada sam videla ovu mapu, setila sam se da je najbolji deo skijalista Kitzbuhel ustvari kada autom odete do Pass Thurn-a...Mozete da odskijate do tamo, ali se skija oko 1-2h a autom je 20 minuta. Izmedju je ta panoramska zica koja povezuje 2 brda ...vrlo sablasno deluje kada ste izmedju ta 2 brda jer je visina nekoliko stotina metara ispod

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •