Rezultati 1 do 4 od 4

Tema: pomoc oko snowboard daske

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    20.01.2017
    Godina
    28
    Poruke
    1

    Podrazumevano pomoc oko snowboard daske

    Pozdrav svim clanovima, treba mi savet i pomoc oko kupovine daske za snowboard.
    Ukratko uvod- vozim bord 6 godina (od svoje 15te),ali sam uvek iznajmljivao opremu,tako da je doslo vreme da se pazari svoja.
    Moje dimenzije su (visina 174,tezina 80kg,broj cipela 43)
    Imam u planu da kupim:

    -vezove Drake Fifty
    -cipele Northwave legend sl

    i stao sam kod daske... sto se tice voznje, polovinu ski dana provedem na stazi,drugu polovinu sam ili po sumi,izmedju stubova zicare ili se lomatam po parku,kontam da mi treba all mountain daska. Da li uzeti profil daske camber, zero camber, hybrid rocker-camber-rocker ili skroz nesto deseto ? e sada, sve ja to znam manje vise u teoriji, ali u praksi i nije bas tako Voljan sam da saslusam svaki predlog i savet za uzimanje daske,cena nije presudan faktor (ali idealno bi bilo do nekih ~200eur) pa ukoliko ste voljni posavetujte i predlozite neke odredjene modele, ako sam nesto izostavio pitajte. Unapred hvala!

  2. #2
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    vezove i buce si dobro odabrao, a sto se dasaka tice samo nemoj camber i obavezno ispod 156.
    Pogledaj Naki sport i Jon Snow na fejsu(ako hoces novu a dobru i jeftinu dasku), ili ako hoces polovnu prodavao je poznanik Marko Simic na snowboard Srbija(fejs) Eero Ettala pro model vozenu kratko. Decko odlicno vozi,pa mozes i to da pogledas ako nije prodao
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  3. #3
    Super Member Truch2 avatar
    Datum registracije
    08.02.2008
    Lokacija
    Bg
    Skije / Bord
    Nitro Gloop
    Poruke
    328

    Podrazumevano

    Slabo svracaju borderi na skijanje.rs tako da dzabe se ovde interesujes...cisto da znas
    Snowboarding is skateboarding for pussies!

  4. #4
    Member
    Datum registracije
    27.09.2013
    Poruke
    48

    Podrazumevano

    daska nek ne bude vec od 150 cm. Pogledaj mozda Rope ima nesto na snizenju, ljudi su u principu zadovoljni njihovim daskama.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •