Rezultati 1 do 10 od 84

Tema: Ski naocare

Tematski pogled

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano Ski naocare

    Evo da podelim jedno iskustvo sa naocarima, mozda nekome i pomognem. Vec dugo vremena imam problem u pronalazenju naocara, problem je moj nos koji nije toliko veliki koliko mi ga svake naocare zatvore i ne mogu da disem kroz njega. Prosto stavim naocare na minut i onda skinem da se nadisem i onda odu sinusi itd... Probao sam mnoge i svaka mi je otezavala disanje. Onda sam se setio da pogledam na stranim forumima sta kazu o tome i svugde pise jedno te isto: resenje je Oakley i to model Splice, ili model Airbrake koji inace nosi Kristofersen na trkama. Nazalost pare su se potrosile i nisam mogao da izvojim jos 200e za oakley. Jedino resenje je bilo da pogledam slucajno da braca Kinezi nemaju "homage" jednog od ta dva modela. Udjem na aliexpres i na moje iznenadjenje imaju bas Homage modela Airbrake. ZNACI DA SE RAZUMEMO OVDE PRICAM O HOMAGE MODELU, NE O KOPIJI. Da napomenem razliki izmedju homage i kopije, posto imaju obe verzije, homage kao i kopija, su uradjeni potpuno isto, prosto su uzeli odlivak, dimenzije, sundjere od originala i pokusali su napraviti sto bolje i slicnije naocare ORIGINALU. Ja sam narucio Homage, znaci kopiju Oekleya sa oznakama druge firme. Naocare su stigle i apsolutno sam zapanjen kvalitetom koji sam dobio. Po dimenzijama, izgledom i tehnologijom su potpuno iste kao original, samo za 20$. Naocare odlicno prijanjaju i sundjeri nalezu na kosku nosa a ne na vrh gde je nos mek, to je omoguceno jer su naocare sastavljene iz 10tak delova a ne jednog livenog na kom je stavljen sudjer i staklo kao na vecini drugih modela. Kod ovih je sundjer postavljen na unutrasnji odlivak koji je skoro na pocetku nosa kod cela, a na drugom odlivku koji je izbacen nekoliko cm napred (koji je izbacen do vrha nosa) su pricvrceni staklo, traka itd itd. Rezultat je da priteze nos vislje i omogucavaju normalno disanje. O staklu nemam sta da pricam, kao ima neke zastite, meni je to manje bitno sve dok nema ni crticu na sebi. Svako ko ima slican problem, preporucujem naravno original, ako nema dovolno para preporucujem ovu verzuiju, bice prezadovoljan. Orignal se naravno moze videti na Yt https://www.youtube.com/watch?v=bG4n9Iu3o_I, ovo je link ka mojima https://www.aliexpress.com/item/Bran...608.0.0.S2vf8Y
    HTB1fL.pOpXXXXX2XVXXq6xXFXXXt.jpgHTB1VMEbOpXXXXXOaXXXq6xXFXXXI.jpgsd.jpgUntitled.jpg
    Izmenio/la bezbi; 03.01.2017 u 15:11.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •