Strana 6 od 9 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 51 do 60 od 84

Tema: Ski naocare

  1. #51
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.102

    Podrazumevano

    Moram priznati da imam otpor prema brendiranoj robi zato što smatram da je daleko precenjena (zbog vrednosti brenda samog) i da cena prevazilazi kvalitet. Ali ipak takav proizvod obično jeste sigurnije uzeti nego neku kopiju koliko god dobra bila. Na konkretno pitanje ipak ja ne bih znao odgovor pre svega jer stvari koje zahtevaju da se probaju (cipele, brile) ne uzimam onlajn.

  2. #52
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Najbolja varijanta za neke stvari je da se probaju u prodavnici a posle poruče preko neta sa 50% popusta

  3. #53
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od wlad Pogledati poruku
    Najbolja varijanta za neke stvari je da se probaju u prodavnici a posle poruče preko neta sa 50% popusta
    Amin!

    Ja kupujem uglavnom markirane stvari, jer ipak budu bolje od "generic" proizvoda. Cena zaista prevazilazi kvalitet - ako se plati puna cena
    Ali nikad ne platim punu cenu - to je jednostavno pljacka! Sacekam snizenje od minimum 30% (mada mi je 50% mnogo milije)

    Fora je u tome da se ne dopusti da "dogori do nokata" (kad je nesto preko potrebno, ne pita se posto je, a Marfijev zakon diktira da je tada uvek puna cena).
    Tako da ja svoju opremu za skijanje najvise volim da kupujem leti (ili bar krajem sezone).
    Nedostatak ovakve taktike je, naravno, sto necete uvek naci broj.

  4. #54
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Jel znate mozda da li salju robu u Srbiju sa ovog sajta http://www.skis.com/? I da li mozda ima jos neki specijalizovani sajt gde mogu da se nabavljaju stvari po povoljnim (snizenim) cenama a da nije neki fake? Da mogu ovde da probam a da narucim iz inostranstva. Da ne bih gusio temu moze i na PP da mi posaljete. Da li treba da obratim paznju na naocare koje imaju bar 2. kategoriju VLT? S'obzirom da bi bilo za mene kao pocetnika skupo da sad kupujem posebne naocare(ili naocare sa izmenjivim staklima) za razlicite vremenske prilike. I koje bi u tom slucaju mogle da "prodju". Podrazumeva se da bih morao da probam u radnji kad je velicina u pitanju.
    Mozda ovako nesto http://planetbike.rs/pbshop/Ski%20op...plifier/36547/.
    Izmenio/la Zuba1970; 30.01.2017 u 09:38.

  5. #55
    Senior Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Lokacija
    Ujedinjeno Kraljevstvo
    Skije / Bord
    Dynastar WC SL, Dynastar WC GS, Salomon X - Drive 8.8, Blizzard Brahma, Liberty Variant 113
    Poruke
    191

    Podrazumevano

    @Zuba, ne znam nista o tom sajtu ali primecujem da su cene u dolarima - sajt je severnoamericki. Sve i da isporucuju za Srbiju, pretpostavljam da bi ti izasla skuplja dara nego mera. Mozda je ipak bolje gledati kod Evropskih prodavaca.

    Napisao sam ti vec savet po pitanju dalje nabavke ski opreme na temi o jaknama, pa da se ovde ne ponavljam - procitaj ga.

    Usput, najbolje je da se kaciga i maska kupe zajedno, da bi se osigurao njihov uzajamni "fit".
    Na primer, ako imas zazor izmedju kacige i maske, po hladnom vremenu tuci ce te vetar u celo kroz taj razmak. A po suncanom vremenu tuda ce prolaziti sunce, pa onda izgleda smesno i ruzno kad ti taj deo pocrni A na planini bude hladnih, a suncanih dana... dakle, oba zajedno
    Ako pak nema dovoljno prostora, kaciga ti odozgo pritiska na masku, a ona, opet, tebi pritiska nos. Itd...
    Naravno, ovo je sve nebitno ukoliko nameravas da skijas u kapi, bez kacige

    To su sve neke pocetnicke greske, ali je vazno izbeci ih, jer mogu da budu skupe.

    Pozdrav

  6. #56
    Senior Member Zuba1970 avatar
    Datum registracije
    06.12.2016
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    54
    Poruke
    199

    Podrazumevano

    Hvala za savet u vezi kupovine sa sajtova. Upravo ovo sto si napisao u vezi naocara i kacige su mi juce u radnjama napomenuli. Da prvo kupim kacigu pa na osnovu nje naocare. Pre svega jer je bitnije kako mi naleze (pasuje) kaciga na glavi.

  7. #57
    Junior Member
    Datum registracije
    08.02.2014
    Poruke
    5

    Podrazumevano

    oakley prizm,torch iridium

  8. #58
    Member Dragan7 avatar
    Datum registracije
    25.02.2018
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Salomon X Max x7Ti
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Možda je trivijalno pitanje:
    Kako odmagliti brile na stazi kad zamagle između 2 sloja?

  9. #59
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Dragan7 Pogledati poruku
    Možda je trivijalno pitanje:
    Kako odmagliti brile na stazi kad zamagle između 2 sloja?
    Ako se zamagle između stakala, to znači da su se stakla odvojila tj. odljepila. A to najčešće znači da je vrijeme za nove.

  10. #60
    Member Dragan7 avatar
    Datum registracije
    25.02.2018
    Lokacija
    Podgorica
    Skije / Bord
    Salomon X Max x7Ti
    Poruke
    31

    Podrazumevano

    Što je najgore ovo i jesu nove :(

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •