Strana 8 od 9 PrvaPrva ... 6789 PoslednjaPoslednja
Rezultati 71 do 80 od 84

Tema: Ski naocare

  1. #71
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Hvala na preporuci, ali koliko sam mogla da vidim ako bih uzela Julbo Zebra Light onda bih bila prava ranjena zebrica u finansijskom smislu, jer mi se na žalost tako nešto ne uklapa u budžet. A sa druge strane, ako već posedujemo odgovarajuće za vedre i sunčane dane, da li bi samo za maglu mogle da posluže ove koje su kategorija 1 koliko vidim.
    https://www.snowinn.com/ski-store/julbo-plasma/659592/p

  2. #72
    Super Member
    Datum registracije
    27.12.2012
    Lokacija
    Kapedunum
    Skije / Bord
    Head Supershape i. Magnum, Head WC i.SLR, Fischer RC4 THE CURV RACE TI
    Poruke
    352

    Podrazumevano

    Vidim sada još nekoliko dodatnih kometara ( istovremeno smo kucali), tako da svakako nije isključeno da u neko dogledno vreme razmislimo o zameni svih naočara za neke bolje, tj. kvalitetnije koje bi bile prilagođene za sve vremenske uslove. Znamo da je u pitanju jako bitan deo ski opreme i da na tome ne treba da se štedi, samo čekamo momenat da se ukopi u budžet. Do tada čitamo tuđa iskustva i preporuke ( pišem u množini jer je se odnosi na sve članove porodice, da ne pomislite da persiram samoj sebi ).

  3. #73
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Dodatni plus za Julbo (čita se žilbo) Zebra Light stakla je što su stakla žućkaste boje kad nije sunčano. Bar su takva na njihovim sunčanim cvikerima sa Zebra Light staklima.


  4. #74
    Junior Member
    Datum registracije
    01.02.2019
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Može mala preporuka gde, sem u Gori (veoma mali izbor) bih mogao da kupim Julbo naočare... koliko vidim nisu skupe, bar ne ovi modeli iz Gore

  5. #75
    Member
    Datum registracije
    07.01.2014
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Ja sam pre desetak godina u Iglušportu kupio Julbo Revolution Zebra i još uvek ih koristim. Na žalost prošle godine su zatvorili prodavnicu u Beogradu i zato pokušaj na fejsbuku da ih potražiš ili u Hrvatskoj ili Sloveniji (iglusport.hr ili iglusport.si)

  6. #76
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Ima na Kopu u konacima manja prodavnica sa Julbo brilama.
    Mozda cak i povoljnije i novije nego u Gori.
    Mislim da sam kod njih kupio Julbo kacigu.
    Blizu Idea prodavnice.

  7. #77
    Super Member sev avatar
    Datum registracije
    26.10.2010
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer RC4 Superior Pro; Elan Magfire 82xTi
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od neo031 Pogledati poruku
    Hvala na preporuci, ali koliko sam mogla da vidim ako bih uzela Julbo Zebra Light onda bih bila prava ranjena zebrica u finansijskom smislu, jer mi se na žalost tako nešto ne uklapa u budžet. A sa druge strane, ako već posedujemo odgovarajuće za vedre i sunčane dane, da li bi samo za maglu mogle da posluže ove koje su kategorija 1 koliko vidim.
    https://www.snowinn.com/ski-store/julbo-plasma/659592/p
    Da, te su dobre sa maglu!

    Inače, ja sam Julbo sa Cameleon staklima uzeo u Iglu sportu u SLO (BTC, Ljubljana). Dobio sam popust u radnji i uz vraćen DDV siđoše ispod 150 kekosa. Brile kidaju, zaista najiskrenija preporuka za ova stakla. Neverovatno kakav kontrast imaju. Prosto mi je žao svih onih ski dana i plaćenog ski pasa kada htedoh da izginem u senkama, nerazlikujući po čemu skijam, godinama...

  8. #78
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  9. #79
    skijas povratnik...
    Datum registracije
    20.02.2012
    Lokacija
    sat vremena od Londona...
    Skije / Bord
    Rossignol React R6 Compact
    Godina
    53
    Poruke
    459

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od neo031 Pogledati poruku
    Vidim sada još nekoliko dodatnih kometara ( istovremeno smo kucali), tako da svakako nije isključeno da u neko dogledno vreme razmislimo o zameni svih naočara za neke bolje, tj. kvalitetnije koje bi bile prilagođene za sve vremenske uslove. Znamo da je u pitanju jako bitan deo ski opreme i da na tome ne treba da se štedi, samo čekamo momenat da se ukopi u budžet. Do tada čitamo tuđa iskustva i preporuke ( pišem u množini jer je se odnosi na sve članove porodice, da ne pomislite da persiram samoj sebi ).
    Čisto da dopunim za Salomon, žena prezadovoljna, nošene 2 snežna dana, model je ovaj https://www.salomon.com/en-int/shop-...html#848=10291

    Našli smo ih za oko 90 evra,pa kad bude u budžetu :-)

  10. #80
    Member
    Datum registracije
    29.09.2015
    Godina
    36
    Poruke
    76

    Podrazumevano

    Imam Nevica ski naočare, ali sad vidim da sa unutrašnje strane stakla imaju neku foliju koja je popustila, tj ima vazduha izmedju nje i stakla?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •