Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 106

Tema: Pocela je sezona skijanja

Hibridni pregled

  1. #1
    Super Member Pizzeria-Tina avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Brezovica- Kosovo- Srbija
    Godina
    51
    Poruke
    237

    Podrazumevano Pocela je sezona skijanja

    Eto, na nasoj lepotici palo dovoljno snega da sezona moze da pocne. Pre nekih 5-7 dana nas prijatelj je otvorio sezonu skijanja. Po njegovim recima, ima toliko snega na Livadi da se on spustio ne ogrebavsi skije ni jednom. Evo slika da to potvrdi.
    PS: Sneg je padao juce i prekojuce, sto znaci da sada ima jos vise snega. Slike posle vikenda
    Pozdrav sa Breze
    Priložene slike Priložene slike
    Izmenio/la Pizzeria-Tina; 25.11.2006 u 00:30.
    Ko se snega krije bolje da ga nije

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    25.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Cao svima!

    Pokusavam da organizujem jedan ski vikend negde u januaru, trebalo bi nas desetak da krene iz Beograda. Jel imas informaciju da li Molika radi, pokusavao sam da zovem telefonom ali se niko ne javlja. Takodje, jel postoji neki alternativni pravac osim preko Pristine?

    Nadam se da cemo se videti, jos se secam sjajnih zurki u piceriji...

  3. #3
    Super Member Pizzeria-Tina avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Brezovica- Kosovo- Srbija
    Godina
    51
    Poruke
    237

    Podrazumevano

    Molika jos uvek ne radi. Sezona zvanicno pocinje 24 decembra. 0290-70333 je broj hotela Narcis. Ako zelis mozes i njih da pozoves. Mislim da je jeftinije ako uplatis zimovanje direkno u BG u Inex poslovnicu.
    Autobusi svakoga dana saobracaju iz beograda za Brezovicu preko Pristine i preko Gnjilana. tacan raspored kada preko Pristine a kada preko Gnjilana neznam tacno, ali mogu da saznam. Ako dolazis autom onda je u opciji i varijanta preko Skoplja, ali to je malo duze.
    Sto se tice zurki, nema vise takvih zurki, klijentela se promenila pa je sve malo drugacije. Naravno pravimo zurke ali ne vise tako spontanih, vise su zatvorenog tipa.
    Evo slike sa mog danasnjeg skijanja. Uzivajte
    Priložene slike Priložene slike
    Ko se snega krije bolje da ga nije

  4. #4
    sta reci Bata Bane avatar
    Datum registracije
    12.01.2005
    Lokacija
    Belgrade
    Skije / Bord
    Head XRC 800i
    Godina
    55
    Poruke
    1.505

    Podrazumevano

    Mrzim vas

  5. #5
    Junior Member
    Datum registracije
    25.11.2006
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    49
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru.

    Sutra cu da svratim u poslovnicu Inexa i da se raspitam sta imaju za ovu zimu na Brezi. U Narcis necu da idem iz principa, nikad nisam voleo taj hotel, nekako mi je previse "hotel" Ili Molika ili privatan smestaj, to cu vec morati tebe da molim da mi nadjes ako se ispostavi da Moliku nece otvarati.

    Sutra javljam sta su mi rekli ljudi iz agencije.

    Inace steta za te zurke, bas to sto si rekao, nekako sve spontano i na kraju bude nezaboravno

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    15.06.2006
    Lokacija
    57rpc3
    Poruke
    4

    Podrazumevano

    Igore svaka cast za slicke

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    02.11.2006
    Poruke
    4

    Podrazumevano Hitting the Slopes / Pounding Nails

    Igor,

    A great weekend and great photos. Thanks for posting them. Had I known that you and Ginja were hitch-hiking yourselves a ride I would have stopped pounding nails and joined for quick run. Next time.

    Good to see the lifts working. Does this mean that once there's enough snow and visitors that we'll have a season this year?

    Best,

    Oliver.

  8. #8
    Super Member Pizzeria-Tina avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    Brezovica- Kosovo- Srbija
    Godina
    51
    Poruke
    237

    Podrazumevano

    HTML kod:
    Mrzim vas

    HTML kod:
    Igor,
    
    A great weekend and great photos. Thanks for posting them. Had I known that you and Ginja were hitch-hiking yourselves a ride I would have stopped pounding nails and joined for quick run. Next time.
    
    Good to see the lifts working. Does this mean that once there's enough snow and visitors that we'll have a season this year?
    
    Best,
    
    Oliver
    I think so, I was told that Inex got 300.000 euro to start the next season. So if they don't come up with some other problem, YES we will have lifts running.

    Jos koja slika za Bata Baneta

    Pozdrav
    Igor
    Priložene slike Priložene slike
    Ko se snega krije bolje da ga nije

  9. #9
    Junior Member
    Datum registracije
    02.11.2006
    Poruke
    4

    Podrazumevano Nuk pa Pare!

    Igor,

    This is a positive development.

    I have to wonder, however, who or what organization would give Inex EUR 300,000 considering their track record of administrative/financial management? At the end of the day, what's most important is that the lifts run intermittently and that we have a few more weekends like this last one. Right?

    See you guys very soon.

    Oliver.

  10. #10

    Podrazumevano

    Koliko vidim - skijanje je vec u toku kod vas!!!

    A drustvo i ja ne verujem da mozemo da docekamo tamo neki januar ili ffebruar bez makar jednog vikenda!!

    Samo imam jedno pitanje - da li je bolje ici autom pa preko Skoplja ili autobusom - cisto bezbednosti radi?

    Mislim, da li problem bezbednosti uopste postoji?

    Mozda su pitanja glupa ali stvarno nikada nisam bio na Brezovici tako da ne znam ni kuda se ide ni kako izgeda sve to!

    A i ima ona stara - nema glupih pitanja, samo glupih odgovora!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •