Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: Čuvanje opreme u servisu - podizanje više puta dnevno

  1. #1
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano Čuvanje opreme u servisu - podizanje više puta dnevno

    Čitao sam, ali ne mogu da nađem takvu temu..
    Naime, od svih servisa gde se može oprema čuvati (a da su naravno što bliže stazama) ima li neki opciju da se oprema čuva u nekim tipovima boxova, koji su dostupni bez asistencije ljudi koji tu rade..
    Realno, skijam pre podne i onda pravim pauzu i zatim skijam ponovo... pritom u međuvremenu ostavljam i uzimam i skije za klinca..
    Čisto sam hteo da vidim da li je to moguće u servisima i gde (nisam do sada nikad čuvao opremu kod njih)..
    Ili jednostavno ih nešto častim i tako to rešim

    Hvala unapred !

  2. #2
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od vlastem Pogledati poruku
    Čitao sam, ali ne mogu da nađem takvu temu..
    Naime, od svih servisa gde se može oprema čuvati (a da su naravno što bliže stazama) ima li neki opciju da se oprema čuva u nekim tipovima boxova, koji su dostupni bez asistencije ljudi koji tu rade..
    Realno, skijam pre podne i onda pravim pauzu i zatim skijam ponovo... pritom u međuvremenu ostavljam i uzimam i skije za klinca..
    Čisto sam hteo da vidim da li je to moguće u servisima i gde (nisam do sada nikad čuvao opremu kod njih)..
    Ili jednostavno ih nešto častim i tako to rešim

    Hvala unapred !
    Mislim da je u svakom to moguće samo je pitanje koliko je praktično. Ovi sto su bliže stazama (u hotelu grand, beosport) su ok po tom pitanju (imao lično iskustvo). U planetbike-u sam rentirao jednom skije da probam neke modele i ceo dan menjao (4-5 skija sam promenio) ali sam se bas smorio u tom procesu.
    Ne zbog ljudi koji rade tamo nego zbog setanja tamo-vamo sa staze kroz konake i nazad.

  3. #3
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Nemam neki izbor, zbog klinca, po kog moram da odem nešto kasnije (i zbog časova a i ipak je puno toplije recimo posle 11-12 h...)
    Mislim sam tamo na kg onaj servis, tu mi je najbliže stazi (da ne reklamiram sad)...
    Računam da to sve može, pa i da se plati nešto više..
    Svakako hvala !

  4. #4
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Slobodno pišite konkretna imena rente/servisa koji je blizu staze pošto su to praktične informacije. Mislim da je najbljiže stazi u Planinskoj kući (Vila Gorica - ispod Kamelota) i Vila Mina (Stiv).

  5. #5
    Member
    Datum registracije
    29.01.2013
    Godina
    40
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Kod stiva sam i mislio.. Poslaću im pitanje, pa ću da vidim da li će izaći u susret

  6. #6
    Ski legenda ibane avatar
    Datum registracije
    01.12.2004
    Lokacija
    Niš / Skoplje
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 8+
    Godina
    49
    Poruke
    1.042

    Podrazumevano

    Ja sam cuvao u servisu u grandu moju i supruginu opremu a klincu smo tamo iznajmili ali ne znam koja je cena posto znam vlasnika pa mi nije nista naplatio. Znam da gosti hotela imaju besplatno cuvanje a da li moze neko sa strane i koliko kosta to ne znam. Bila je prica da ce da postave neke boksove u dolini sportova koje mozes da iznajmis i da tu cuvas opremu ali ne znam sta je bilo sa tim. Nesto tako mislim da ima u Borovecu.


Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •