Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Ski vrtic na Kopaoniku

  1. #11
    Super Member
    Datum registracije
    11.12.2011
    Godina
    51
    Poruke
    463

    Podrazumevano

    U ski vrtić može da uđe samo dete sa instruktorom. Odraslima ne daju da uđu.
    Ima od prošle godine i onaj drugi poligon između vrha mašinca i dna pančića (uvek zaboravim kako se zove taj potez). Tamo mislim da nije ograđeno.

  2. #12
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Nije ograđeno (bilo je pomena za taj poligon na ovoj temi prošle godine), treba da se pravi još jedan poligon negde na Karaman grebenu..
    (pretpostavljam da čekaju da naprave pasarelu i onda će ona pokretna traka sa Jarma da pređe na KGB)

    Kod ovog drugog poligona (vrh Mašinca) se ove jeseni pravio i lokal za klince:

    IMG_2467.jpg

  3. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    39
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Mislim da sam pitao prosle godine I da su mi rekli da mogu da ucim svoje dete, potreban je ski pass samo za mene.

  4. #14
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Ekstra su im ovo grupni časovi. Imaju i skijanje i druženje i ručak..



  5. #15
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Stvarno samo reci hvale za organizaciju oko klinaca. Imaju mogućnost da se skijaju od 10-12h, potom ručak i malo razonode sa drugarima od 12-14h i potom ponovo 2h skijanja do 16h. Ko hoće može sve 3 opcije ili da bira kako njemu odgovara.

    Cerkica je na dan dolaska na Kop napunila 4 godine i mislio sam da ona neće izdržati ni prva 2h medjutim toliko se trude oko njih da je on svih 5 dana bila od 10 do 16h. Čak i po onom lošem vremenu.

    Ujedno i sve pohvale za tu dotičnu ski školu. Mene uhvati muka kad vidim svu tu decici gde svako ima svoju neku foru, pa onda treba se sagnuti 20x da im se vezu skije, obrišu nosevi, jedno ode levo, drugo desno, jedno hoće da piski, drugo da kaki.. Ne znam jel sme da se pominju imena, ali zaista izuzetan tim mladih instruktora.





  6. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    23.12.2008
    Godina
    39
    Poruke
    137

    Podrazumevano

    Pozdrav, da li se nešto menjalo u vezi vrtića ili je i dalje isto? Koja je cena da se ostavi dete od 10-16h ili od 10-12h?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •