Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: Ski vrtic na Kopaoniku

Hibridni pregled

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2014
    Godina
    46
    Poruke
    13

    Podrazumevano Ski vrtic na Kopaoniku

    Mozda je bilo vec ovakvih pitanja, malo sam pretrazio forum pa nisam nasao, izvinjavam se ako je bilo.

    Doslo je vreme da se podmladak uci da skija pa da se raspitam o iskustvima ovde. Koja su pravila koriscenja ski vrtica na Kopaoniku (onaj ogradjeni prostor u dolini sportova). Dozvoljeno je individualno koriscenje ili samo sa instruktorom? Dete sa pratiocem koji ima validan ski pass ili i dete mora da ima validan ski pass (obzirom da su bukvalno prvi koraci na skijama u pitanju)?


    Pozdrav skijasima!

  2. #2
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Ski vrtic koji je ograđen u centru je za decu / totalne početnike u skijanju. Za ski pass je jedino važno koliko dete ima godina, ako ima preko pet godina onda plaća ski pass (http://www.skijalistasrbije.rs/sites...paonik_z_0.pdf).

    Znam da na ulazu za odrasle gledaju da li je učenik ili instruktor, generalno je to predviđeno za instruktore.

    Napomena: od ove sezone postoji još jedna pokretna traka na vrhu Mašinca i prostire se u pravcu žice Pančić.

  3. #3
    Junior Member
    Datum registracije
    16.01.2014
    Godina
    46
    Poruke
    13

    Podrazumevano

    Hvala na brzom odgovoru! Tako nesto mi bas i treba, prostor sa blagom strminom gde bi mogao sa decom da provodim skijaski pocetnicki dan. Po mogucstvu da ima ima neka zica vucak ili jos bolje traka, ipak su davno prosli dani kada se spustalo, pa skije na ledja i uzbrdo.

    Ta traka na vrhu Masinca je nesto novo, ne secam se od prosle godine? Tamo je otvoren pristup, nije samo za instruktore?

  4. #4
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Da, ta traka na vrhu Mašinca je nova, planirane su dve nove trake a za ovu sezonu je postavljena ta jedna, još jedna će biti postavljena negde kod KGBa. Što se tiče pristupa ne znam kakav će biti, inače je predviđeno da uz te dve nove trake ide i ugostiteljski objekat za klince da se ogreju, popiju piće, pojedu nešto itd. ali ne verujem da će to biti ove godine pošto je sezona već počela.

  5. #5
    Super Member
    Datum registracije
    01.12.2008
    Lokacija
    Beograd i okolina
    Skije / Bord
    Snowboard, komada nekoliko
    Poruke
    207

    Podrazumevano

    Ovako iz mog iskustva do sada, ako je dete dovoljno sitno da se bez skidanja opreme lako provuce ispod rampe na ulazu na zicaru, ne postavljaju pitanje i ako ima godinu-dve vise...

  6. #6
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Inače za nekoga ko je potpuni početnik traka na Jarmu dobro dođe - može da se parkira pored auto a za tu traku nema očitavanja ski passa pa i nije potreban

  7. #7
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Ovaj deo i mene zanima, mala veštica puni 4 godine i sad bi mogla prve metre na skijama da predje.



  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano

    Jel u taj ski vrtic možeš da baneš tek tako sa klincima i onda ih ostaviš sa instruktorima i drugim decama ili mora nešto da se najaviš, upises negde, uplatiš termine?



  9. #9
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.075

    Podrazumevano

    Taj ski "vrtić" je u stvari poligon za učenje. Namenjen da najmanja deca uče skijanje (i zato je ograđen prostor) - a njima naravno neko treba da drži časove

    Časove možeš da dogovoriš u nekoj od licenciranih ski škola koje operišu u ski centru, a kod njih vidi kakvi sve paketi postoje, cene itd..

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    26.11.2017
    Godina
    49
    Poruke
    20

    Podrazumevano



    Prošlogodišnja slika

    Ok, jasna priča. Mislio sam da je vrtic organizacija sama za sebe ali ako sam te dobro razumeo to je samo ogradjen poligon gde može bilo ko (u društvu sa instruktorom) da se pojavi.



Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •