Strana 3 od 63 PrvaPrva 123451353 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 21 do 30 od 623

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine

  1. #21
    Member
    Datum registracije
    04.07.2009
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    elan speedwave 12
    Godina
    33
    Poruke
    78

    Podrazumevano

    Nije Jahorina velika, brzo ćeš videti šta ti odgovara za učenje karvinga. Možda su Poljice (šestosed) najbolje za učenje.

  2. #22
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    http://www.jahorina.org/info/webcam-jahorina.php#
    Untitled.jpg
    Cca 20cm za sada novog snega, vrlo moguce i 50 cm...ponedeljak, utorak, sreda....ko moze JURISSSS....ja odoh...

  3. #23
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    16807488_1279901208756581_2700861577811998923_n.jpg
    Vec sam rekao da danas treba biti gore? Kako izgleda i sreda ce biti ovakva...
    Pozdrav!!!!

  4. #24
    Member steva avatar
    Datum registracije
    29.12.2007
    Lokacija
    Lazarevac
    Godina
    48
    Poruke
    51

    Podrazumevano

    Na Jahorini će u subotu, 25.02.2017. godine, biti održan Red Bull Home Run, masovno spuštanje skijaša i bordera niz planinu. Ovaj sportsko-zabavni događaj se na Jahorini dešava četvrti put i već je postao sinonim za dobru zabavu kako samih učesnika tako i svih ostalih posjetilaca.
    Na startu trke učesnici trebaju pretrčati 150 metara do svojih skija ili snowboarda, nakon čega se na njima trebaju spustiti niz stazu.
    Pobjednike u tri discipline – najbolji skijaš, najbolji snowboarder i najbržu ženu, očekuju vrijedne nagrade.
    Oni koji žele učestvovati trebaju se na dan trke do 14 sati registrovati u Red Bull šatoru.
    Takmičari moraju imati kacigu i startni broj, a učestvovati mogu amateri i rekreativci, bez obzira na pol.
    Svaki namjerni fizički kontakt nosi diskvalifikaciju, a iz trke će biti isključeni i takmičari koji ne budu poštovali zacrtanu stazu.
    Takmičenje počinje u 16:00 sati, a nakon proglašenja pobjednika u ciljnoj zoni, kod Kolibe hotela Termag, biti će održan after ski party, na kojem će vas tokom dana zabavljati Audio InFunktion & Zlijay, a u večernjim satima DiskoBajagi.
    Na zabavu su pozvani svi takmičari i posjetioci, a ulaz na party je besplatan.
    Lokacija: Jahorina, Poljice 2 / Koliba Termag
    Datum: 25.02.2017.
    Više informacija o trci potražite na www.redbull.ba/redbullhomerun

  5. #25
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od steva Pogledati poruku
    Na Jahorini će u subotu, 25.02.2017. godine, biti održan Red Bull Home Run, masovno spuštanje skijaša i bordera niz planinu. Ovaj sportsko-zabavni događaj se na Jahorini dešava četvrti put i već je postao sinonim za dobru zabavu kako samih učesnika tako i svih ostalih posjetilaca.
    Na startu trke učesnici trebaju pretrčati 150 metara do svojih skija ili snowboarda, nakon čega se na njima trebaju spustiti niz stazu.
    Pobjednike u tri discipline – najbolji skijaš, najbolji snowboarder i najbržu ženu, očekuju vrijedne nagrade.
    Oni koji žele učestvovati trebaju se na dan trke do 14 sati registrovati u Red Bull šatoru.
    Takmičari moraju imati kacigu i startni broj, a učestvovati mogu amateri i rekreativci, bez obzira na pol.
    Svaki namjerni fizički kontakt nosi diskvalifikaciju, a iz trke će biti isključeni i takmičari koji ne budu poštovali zacrtanu stazu.
    Takmičenje počinje u 16:00 sati, a nakon proglašenja pobjednika u ciljnoj zoni, kod Kolibe hotela Termag, biti će održan after ski party, na kojem će vas tokom dana zabavljati Audio InFunktion & Zlijay, a u večernjim satima DiskoBajagi.
    Na zabavu su pozvani svi takmičari i posjetioci, a ulaz na party je besplatan.
    Lokacija: Jahorina, Poljice 2 / Koliba Termag
    Datum: 25.02.2017.
    Više informacija o trci potražite na www.redbull.ba/redbullhomerun
    Imao sam priliku da prisustvujem ovom događaju 2012. godine. Potpuno suluda trka gde se na kraju povredilo xy ljudi i to najviše u ciljnoj ravnini. Toliko je bilo prostora za kočenje da nije bilo šanse da ne dođe do sudara kada se svi takmičari sjure velikom brzinom na isto mesto. Još kada se uzme u obzir faktor da na trci učestvuju i polu-skijaši i oni što samo misle da znaju da skijaju, pa onda da se trka održava na kraju dana, kada je već vidljivost slabija a staza razrovana... to sve samo povećava rizik.

    Organizatora izgleda zanima samo zabava, a o bezbednosti nek razmišlja neko drugi.

  6. #26
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Eve me gore...jutrom i nekako ali vec posle 11h mokro progledalo ...ostao sam i sutra jer je sve ovo tanko temperature visoke dune jugo...ovaj Elan 888 jede sve ovo tako da jis sutra pa menjam lokaciju..
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  7. #27
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Da neko pogresno ne razume...moze se skijati ali zahteva brzinu i jake noge...a petak ce biti 3. Dan + temperatura uz povremen jugo i kisu tako da je veliko pitanje sta ce biti sa stazama do kraja...na planini krs Slovenaca...

    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  8. #28
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Danas pravo lice Jahorine.... Neocekivano predivno prepodne..Praca/Skocine do 11 perfektno ...generalbo skijalo se do Lasr drive ... Ide novi sneg za vikend cca 60cm i temp do -10 sledece nedelje tako sledecu nedelju treba iskoristiti.


    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  9. #29
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Poslusao sam te!
    Pre sat vremena sam stigao.
    Pocelo je lepo da zatrpava.
    Nadam se da ce me za 6h docekati 50cm pršića.

  10. #30
    Super Member Ivan Bgd avatar
    Datum registracije
    25.08.2010
    Lokacija
    Nbgd
    Skije / Bord
    Nordica Enforcer 110 '18 (140-110-129); Volkl Gotama '15 (139-107-123)
    Godina
    50
    Poruke
    747

    Podrazumevano

    Docekalo me.
    I vise nema pršića, skoro sve ugazeno.
    Ostavio sam malo i za sutra.
    Extra dan na Jahorini, pun svežeg snega koji je do 15 h padao.

    Bilo je steta propustiti ovih pola metra snega.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 7 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 7)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •