Rezultati 1 do 10 od 623

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine

Tematski pogled

  1. #11
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Sa putnim zdravstvenim osiguranjem uključujući i doplatu za rekreativno skijanje jedne banjalučke osiguravajuće kuće nisam ništa platio, već su u bolnici kontaktirali osiguravajuću kuću i sa njima sve dogovorili. Račun je bio za bolnicu oko 1600€ (4 dana ležanja), a račun za helikopter je ovaj ispod. Iznos na računu je pola troška, jer su u tom letu prevozili i jednog dječaka kojem se desilo isto šta i meni, pa je drugu polovinu platilo njegovo osiguranje.
    H1.JPG



    Ako te dobro razumijem, nista nisi placao na licu mjesta i da je sve pokrila osiguravajuca kuca? Mi smo sve placali na licu mjesta, u bolnici, u oba slucaja. I u Francuskoj i u Austriji. S prilozenim racunima po povratku, novac nam je refundiran.

    Kontaktirao sam vise osiguravajucih kuca, kazu da se samo bolnicki troskovi refundiraju. Transportne troskove s planine do bolnice sam placas. Mozda je ranije sve bilo ukljuceno, sad vise nije. Znam da od prosle godine u ITA traze da pored obaveznog zdravstvenog osiguranja imas i dodatak za third party insurance tj da tvoje osiguranje pokriva i povrede druge osobe (u slucaju ako si ti kriv za njegove povrede). Kod nas (u BiH) samo Wiener osiguranje ima tu opciju.

    Znaci kada se polomis bilo bi dobro imati majicu na sebi na kojoj pise NO HELICOPTER
    Izmenio/la Grazer; 03.01.2023 u 08:57.
    History is made by those who dare to break the rules.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •