Strana 50 od 63 PrvaPrva ... 40484950515260 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 491 do 500 od 623

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine

  1. #491
    Ski legenda trendo avatar
    Datum registracije
    20.04.2008
    Lokacija
    Skopje
    Skije / Bord
    Turno freeride ski
    Godina
    56
    Poruke
    1.138

    Podrazumevano

    Lelleee sto se ljudi raspisashe, iskukashe pa i posvadzashe. I to sve ljudi nezadovoljnih, ko ce ih znati zbog cega. A Director, Valda a bogami i Predsednik se kako ja vidim iz distance bas svojski trude da zadovolje svoj voljeni narod. A narod se bas svojski trudi da se pokaze i dokaze koliko ceni svoje vlasteline, odnosno kao lojalni podanici svi odose u plannine, osim tamo neki koi skijaju samo na tastaturi. Druze Bobo daj molim te,pojasni ovoj sirotinji sta propustaju, i molim te nemoj tamo nebitnih stvari, nega samo bitnih kao na primer kako narod srecno i masovno ide u plannine i veseli se do bessvesti i to sve zahvaljujuci svoih suverena. Ma drug predsednik Kim je gola voda

  2. #492
    Junior Member
    Datum registracije
    08.01.2021
    Poruke
    6

    Podrazumevano

    Da se vratimo na temu. Kakva je situacija sa snegom trenutno? Ja koliko vidim na kamerama uživo, nema ga toliko. Kolike su šanse da skijamo pred novu godinu, 26. 27... decembra?
    Izmenio/la priest77; 15.12.2022 u 07:13.

  3. #493
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od priest77 Pogledati poruku
    Da se vratimo na temu. Kakva je situacija sa snegom trenutno? Ja koliko vidim na kamerama uživo, nema ga toliko. Kolike su šanse da skijamo pred novu godinu, 26. 27... decembra?
    Nije dobra. Gledajuci webcams, ima 5cm snjega. Evidentno na stazama ima vise zbog vjestaka ali nedovoljno da se skija. Gledajuci long term forcast (barem narednih 9 dana), nece biti snjega. Cak se najavljuje i kisa preko vikenda koja ce da razbije i ovo sta ima a sledece sedmice temperature su u plusu. Ove godine nema skijanja na Jahori, mozda ih neki veliki snjeg pocetkom sledece spasi.

    Dok ovo gledam razmisljam da li bog djeluje na neke misterijozne nacine i ima li u ovome neke poetske pravde? Zbog nacina kako posluju i koliko je cilj da samo pljackaju narod da li je ovo neki nacin da im se vraca?

    Sjedim u toploti svog doma, gledam Italijanske webcams gde vec ima skoro 60cm snjega, ski centar radi vec na nekih 70% kapacitet, najavljuju 30cm snjega za narednih 10 dana i odbrojavam dane do polaska. Opusteno, bez stresa.
    History is made by those who dare to break the rules.

  4. #494
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Meni samo nije jasno gde je sad ona prica o Snow Factory, i pravljenju snega na +10. Gde su sad svi ti ljudi koji su se toliko hvalili time? Bas me zanima sta ce reci kao objasnjenje kada ih prvi put to neko pita.


  5. #495
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    Pa sa Snow Factory se i dalje hvale na društvenim mrežama, vele da pomoću tog, najboljeg i najsnažnijeg a nadasve najpoudanijeg sistema, su uspeli da osneže poligon Poljice uprkos lošim vremeneskim uslovima

    A što se tiče objašnjenja na pitanja - Nema potrebe za to, sva pitanja i komentare uredno i redovno brišu sa svih društvenih mreža

  6. #496
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Jedno pitanje za iskusnije...

    Treba da idem 21. januara na Jahorinu. Obzirom da je ovakva situacija sa snegom i temperaturama, razmisljam se dal da pomeram termir.

    Znam da je nemoguce da neko predvidi sta ce biti tad, ali me zanima iz vasih iskustava, da li se nekada desilo da u tom periodu ne radi skijaliste uopste, i kolike su sanse da bas nista tada nece raditi?


  7. #497
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lvujosevic Pogledati poruku
    Jedno pitanje za iskusnije...

    Treba da idem 21. januara na Jahorinu. Obzirom da je ovakva situacija sa snegom i temperaturama, razmisljam se dal da pomeram termir.

    Znam da je nemoguce da neko predvidi sta ce biti tad, ali me zanima iz vasih iskustava, da li se nekada desilo da u tom periodu ne radi skijaliste uopste, i kolike su sanse da bas nista tada nece raditi?
    Odlicno pitanje i stvarno je tesko za odgovoriti. Nije ovo prvi put da na jahorini u decembru nema snjega, bilo je toga i ranije. Ja sam par puta decembarske rezervacije prebacivao na januar zbog manjka snjega. Mislim da 21. januar ne bi smjelo biti problema. Ja se ne mogu sjetiti da je ikada bio problem krajem januara s snjegom.
    Ali znas kako kazu, za sve postoji prvi put.
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #498
    Member
    Datum registracije
    11.12.2020
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Head V-Shape V5
    Godina
    28
    Poruke
    92

    Podrazumevano

    Hvala na odgovoru,

    Naravno za sve postoji prvi put... Sad sam zvao agenciju da cisto pitam teoretski da li je moguce pomeranje u tom periodu, kazu da u zadnjih par dana samo ljudi zovu i to pitaju, i da je njhov predlog da jos ne pomeram, jer je to jos uvek dalek datum. Necu jos pomerati nista, ali videcemo sta ce biti za nedelju-dve.


  9. #499
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od lvujosevic Pogledati poruku
    Hvala na odgovoru,

    Naravno za sve postoji prvi put... Sad sam zvao agenciju da cisto pitam teoretski da li je moguce pomeranje u tom periodu, kazu da u zadnjih par dana samo ljudi zovu i to pitaju, i da je njhov predlog da jos ne pomeram, jer je to jos uvek dalek datum. Necu jos pomerati nista, ali videcemo sta ce biti za nedelju-dve.
    Da, sacekaj do Bozica, ako do tada bude ovako, bez ista snjega onda je realno i objektivno da razmisljas o pomjeranju. Ni agencija nece onda praviti problem. Jahorina je specificna, moze za jednu noc napadati dovoljno da zice prorade
    History is made by those who dare to break the rules.

  10. #500
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    ...Jahorina je specificna, moze za jednu noc napadati dovoljno da zice prorade
    I obrnuto: da jugo u jednom danu pojede sav snijeg.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •