Strana 31 od 63 PrvaPrva ... 21293031323341 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 301 do 310 od 623

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine

  1. #301
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gazza Pogledati poruku
    Nije mi bas najjasnije ovo oko parkinga i placanja. Da li se placa ulaz na Jahorinu kod rampe gde je policija? Sta se to placa na Poljicama i ko placa? Sta je sa ljudima koji borave po hotelima i apartmanima? Da li je od tih nekih rampi koje se pominju moguce doci do smestaja koji imaju svoj parking i ne naplacuju ga? Ako recimo rezervisem Kristal ili nesto tu okolo na Poljicama mogu li doci do tih smestaja i pred njima stati besplatno? Sta je sa srugim delom planine? Recimo ako odsedam u Dva javora?
    Sve detalje moras proveriti sa vlasnikom objekta koji iznajmljujes. Niko drugi ti ne moze dati pravu info jer niko i ne zna koji objekat zaista ima svoj parking.

    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  2. #302
    Senior Member
    Datum registracije
    29.11.2010
    Godina
    44
    Poruke
    133

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Gazza Pogledati poruku
    Nije mi bas najjasnije ovo oko parkinga i placanja. Da li se placa ulaz na Jahorinu kod rampe gde je policija? Sta se to placa na Poljicama i ko placa? Sta je sa ljudima koji borave po hotelima i apartmanima? Da li je od tih nekih rampi koje se pominju moguce doci do smestaja koji imaju svoj parking i ne naplacuju ga? Ako recimo rezervisem Kristal ili nesto tu okolo na Poljicama mogu li doci do tih smestaja i pred njima stati besplatno? Sta je sa srugim delom planine? Recimo ako odsedam u Dva javora?
    Nema rampe za smeštaje kod Poljica. Prva rampa je kod Ogorijelice. Ja sam bio smešten u Hotelu Snješko, jako blizu Kristala. Hotel je imao svoj parking(da li je to zaista u njihovom vlasništvu ili ne, ne ulazim u to). Ljudi su čistili i čuvali za svoje goste . Nisam siguran za druge smeštaje, ali kontam da je sličan princip.
    Bilo je i pitanje šta se to plaća na Poljicama. Ovo uzmi sa rezervom, jer nisam tu parkirao, imao sam hotelski smeštaj, ali na osnovu onoga što sam video, mislim da naplaćuju veliki parking odmah posle skretanja za Poljice po principu parking službenika, koji ti priđu i traže novac za parking. Nisam siguran koliko košta.

  3. #303
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Snowman Pogledati poruku
    Nema rampe za smeštaje kod Poljica. Prva rampa je kod Ogorijelice. Ja sam bio smešten u Hotelu Snješko, jako blizu Kristala. Hotel je imao svoj parking(da li je to zaista u njihovom vlasništvu ili ne, ne ulazim u to). Ljudi su čistili i čuvali za svoje goste . Nisam siguran za druge smeštaje, ali kontam da je sličan princip.
    Bilo je i pitanje šta se to plaća na Poljicama. Ovo uzmi sa rezervom, jer nisam tu parkirao, imao sam hotelski smeštaj, ali na osnovu onoga što sam video, mislim da naplaćuju veliki parking odmah posle skretanja za Poljice po principu parking službenika, koji ti priđu i traže novac za parking. Nisam siguran koliko košta.
    Да ли то значи ако си смештен у хотелима на Пољицама који имају свој паркинг се не плаћа, а ако си на пример смештен у Лавини мораш платити јер пролазиш кроз рампу испод Огорјелице?

  4. #304
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    SVE zvanicne info imate na stranici oc-jahorina.com.
    Parking info: https://www.oc-jahorina.com/cjenovnik-parking/
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  5. #305
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Info iz prve ruke, juče sam se vratio sa Jahorine: Gosti "Bistrice" ne plaćaju parking, dovoljno je da parking kartu koju ste dobili pri ulasku kroz rampu ovjerite na recepciji (broj sobe, registracija auta) i samo je date radnicima na izlaznoj rampi.

  6. #306
    Member
    Datum registracije
    13.12.2010
    Poruke
    97

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od hogar Pogledati poruku
    Info iz prve ruke, juče sam se vratio sa Jahorine: Gosti "Bistrice" ne plaćaju parking, dovoljno je da parking kartu koju ste dobili pri ulasku kroz rampu ovjerite na recepciji (broj sobe, registracija auta) i samo je date radnicima na izlaznoj rampi.
    Хвала на информацији!

  7. #307
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.993

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Cobra Pogledati poruku
    Да ли то значи ако си смештен у хотелима на Пољицама који имају свој паркинг се не плаћа, а ако си на пример смештен у Лавини мораш платити јер пролазиш кроз рампу испод Огорјелице?
    Prica oko placanja se odnosi na sve hotele na Jahorini koji se nalaze posle rampe. Uzmes tiket na rampi i kad budes napustao hotel, oni ga ovjere i nista ne placas na izlazu. Generalno, parking placaju oni koji dodju na dnevno skijanje ili su u privatnom smjestaju pa nema mogucnosti ovjere tiketa.
    Hoteli ispod rampe (Poljice) vise manje imaju svoje privatne parking tako da nema placanja.
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #308
    Magarčina stekan avatar
    Datum registracije
    15.03.2005
    Lokacija
    sa druge strane Alpa
    Skije / Bord
    Stöckli Laser AX, Salomon QST 92
    Godina
    60
    Poruke
    3.890

    Podrazumevano

    Stiže još jedan šestosjed dužine 708m: https://www.capital.ba/ljevnaic-dao-...17-miliona-km/

  9. #309
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Stiže još jedan šestosjed dužine 708m: https://www.capital.ba/ljevnaic-dao-...17-miliona-km/
    Nista cudno ako ti kazem da u Loznici grade nov stadion od 27mil EUR... "mojih" 5% od "ulaganja" u novi sestosed, stadion, gondolu od 800m...sve kadar Dinkic Mladjana...G17+ 5%
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  10. #310
    Ski Magare Milos011 avatar
    Datum registracije
    05.01.2007
    Lokacija
    Beograd
    Skije / Bord
    Fischer Progressor 900
    Godina
    45
    Poruke
    492

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Stiže još jedan šestosjed dužine 708m: https://www.capital.ba/ljevnaic-dao-...17-miliona-km/
    Tekst je vrlo tendenciozno napisan. Vrednost žičare se ne meri po dužnom metru jer sama dužina nije presudan faktor u formiranju cene.

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •