Strana 45 od 45 PrvaPrva ... 35434445
Rezultati 441 do 442 od 442

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine

Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Skije / Bord
    2020 HEAD Supershape i.Titan
    Godina
    40

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od stekan Pogledati poruku
    Ništa ne brigaj. To je samo proces privatizacije. Uz primjenu alternativnih balkanskih metoda.

Finalni cilj
    History is made by those who dare to break the rules.

Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    51

Podrazumevano

Citirati Originalno postavljeno od Grazer Pogledati poruku
    Znam za ovu situaciju odavno. Jedan od akcionara je moj dobar prijatelj i ovo se radi s ciljem izvlacenja novca od strane odredjenih ljudi preko OC Jahorina. Nema nikakve sanse da, bez obzira koliko da podignu cjene za sledecu godinu, jahorina moze namiriti dovoljno novca da vraca kredit. Cjena investicije u gondolu je realno oko 3,4 puta manja ali nalog je da se ide s tom cifrom. Kao sto se i vidi iz teksta, vecina akcionara je bila protiv ali je Ministar rekao da moze. Kad jahorina ode u sunovrat, mozda za par godina podignu optuznicu protiv njega kao sto je sad protiv Djombica.
    Nemam "prijatelje" medju akcionarima, poznajem mnogo dobrih i jednostavnih Jahorinaca, kojima, eto na zalost, upravljaju ti "prijatelji akcionari", a koji, svi do jednog, nemaju ama bas nikakv osecaj niti razumevanje za Planinu...i sad kad promislim, lepsa mi je Jahorina bila pre 15 godina od ovog sad kamaranja betonskih kvadrata na svakom cosku...
    Ona prethodna generacija, sad vec skoro izumrlih Stvaralaca Planine, ili se prevrce u grobu ili zmuri jer Zlo ocima gledati ne moze...
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •