Strana 40 od 63 PrvaPrva ... 30383940414250 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 391 do 400 od 623

Tema: Aktuelnosti sa Jahorine

  1. #391
    Junior Member
    Datum registracije
    13.03.2014
    Godina
    45
    Poruke
    1

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Danko1977 Pogledati poruku
    Nevjerojatno koliko se snijega otopilo od jučer……! Kažu danas jugo do 90 km/H i kiša. Neće za dan dva biti vise uopće snijega.
    Ima snijega uz cestu gdje ga je ralica nabacala..

  2. #392
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2021
    Lokacija
    Zagreb
    Skije / Bord
    Fischer wc sc
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od tripod Pogledati poruku
    Ima snijega uz cestu gdje ga je ralica nabacala..
    Kako se skijaš, to ti je i previše….!

  3. #393
    Member Nightmaster avatar
    Datum registracije
    08.11.2021
    Lokacija
    Valjevo
    Skije / Bord
    Head supershape
    Godina
    32
    Poruke
    82

    Podrazumevano

    I ja imao sreće i iskoristio baš lepe dane sa strava snegom i stazama. Nažalost za vikend krenulo baš loše vreme, plus, kiša, staze razrovane i nikakve.

  4. #394
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2021
    Lokacija
    Zagreb
    Skije / Bord
    Fischer wc sc
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Mislim da cuge i klope ne nedostaje, a i kada snijeg pada samo je drka… s čišćenjem, slaba je vidljivost, Itd…Itd….!

  5. #395
    Member
    Datum registracije
    30.11.2019
    Poruke
    37

    Podrazumevano

    Pustili su danas i novi šestosjed Trnovo, da li je iko probao novu stazu?

  6. #396
    Junior Member
    Datum registracije
    05.10.2021
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    Da li neko ima informaciju na sta lici hotel Bistrica? Na bookingu je kriminalno ocenjen sa 5.1 i komentari su oprecni. Iz istog perioda pre manje od mesec dana neki pisu hladno a neki toplo, neko kaze neljubazni a neko ljubazni. Ovo bi mi bila opcija za tri-cetiri noci ako ne ukinu PCR testove u Austriji. Treba mi samo da je dobro grejanje i da sobe i kupatila nisu bas ruine tipa da otpadaju vrata sa ormara, polupane plocice u kupatilu, raspali kreveti ili prljavstina. Ako je hotel na nivou recimo JAT apartmana na Kopaoniku meni je to sasvim prihvatljivo. Ono sto mi je sumnjivo da je na bookingu samo jedna slika sobe sa nekom mucenom devojcicom koja se kiselo smeska.

  7. #397
    Super Member hallo avatar
    Datum registracije
    13.01.2012
    Lokacija
    Loznica, Srbija
    Skije / Bord
    Fisher Ranger 98
    Godina
    53
    Poruke
    913

    Podrazumevano

    Citirati Originalno postavljeno od Maestro Pogledati poruku
    Da li neko ima informaciju na sta lici hotel Bistrica? Na bookingu je kriminalno ocenjen sa 5.1 i komentari su oprecni. Iz istog perioda pre manje od mesec dana neki pisu hladno a neki toplo, neko kaze neljubazni a neko ljubazni. Ovo bi mi bila opcija za tri-cetiri noci ako ne ukinu PCR testove u Austriji. Treba mi samo da je dobro grejanje i da sobe i kupatila nisu bas ruine tipa da otpadaju vrata sa ormara, polupane plocice u kupatilu, raspali kreveti ili prljavstina. Ako je hotel na nivou recimo JAT apartmana na Kopaoniku meni je to sasvim prihvatljivo. Ono sto mi je sumnjivo da je na bookingu samo jedna slika sobe sa nekom mucenom devojcicom koja se kiselo smeska.
    Koliko sam ja upucen, sobe su renovirane kao i sam hotel posle neuspele privatizacije.
    Vo se vezuje za rogove a Covek za Rec!!!

  8. #398
    Super G hogar avatar
    Datum registracije
    26.12.2010
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    Head WC Rebels e-Speed Pro
    Godina
    51
    Poruke
    186

    Podrazumevano

    Nisu baš sve sobe renovirane, samo dio jeste... U planu je bila totalna rekonstrukcija i renoviranje hotela prošle godine (i zatvaranje od proljeća do starta zimske sezone), ali se to nije desilo vjerovatno zbog nedostatka novca u matičnom preduzeću (ZTC Banja Vrućica).
    Meni je hotel prošle godine bio ok, bio sam tamo u 2 navrata, namještaj, sanitarije i TV u sobama u kojima sam bio jesu stari, ali je osoblje bilo jako ljubazno, a hrana veoma dobra i obilna (po tome je Bistrica uvijek i bila poznata). Koliko sam čuo bazen je ove zime zatvoren pa i to trebaš imati u vidu. Nažalost i cijene su više nego prošle godine, u skladu sa trendovima na Jahorini :(
    Imaj na umu da 50 m od hotela imaš dobar ulaz na staze prema Prači, ali na kraju skijanja treba prohodati 300-njak m do hotela.

  9. #399
    Junior Member
    Datum registracije
    22.10.2021
    Lokacija
    Zagreb
    Skije / Bord
    Fischer wc sc
    Poruke
    28

    Podrazumevano

    Da kažu svi da su cijene europske…..10 eura/grah, skoro 4 eura kuhano vino, 215 eura skipass….Itd……!
    Pametno malo još to treba dici, i brzo ne bude gužva…..!

  10. #400
    Junior Member
    Datum registracije
    05.10.2021
    Poruke
    17

    Podrazumevano

    A koja je sad procedura ulaska kolima? Meni nista nije jasno. Postavljene neke rampe, nije mi do kraja jasno gde. Moze li se do nekog smestaja doci bez da se plati ulaz ili ne? Moze li se npr. u Sator ispred apartmana besplatno? Kako je sa Bistricom?

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •