Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Pomoc u odabiru skija.

  1. #1
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    12.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    32

    Podrazumevano Pomoc u odabiru skija.

    Ovako, posto ove godine (ili sam pochetak 2007) planiram da kupim sebi nove skije, treba mi mala pomoc:
    Prvo, skijam vec 12 godina zaredom, recimo po 2 nedelje svake godine, po uredjenim i neuredjenim terenima (ali recimo da je odnos 90%-10% u korist uredjenih terena). Razmishljao sam o Atomic SX seriji, samo ne mogu da se odluchim za model. Preskochio bih ovogodishnje modele zbog cene naravno. Dakle, treba mi vasha preporuka za "best buy", 160-166 cm, cena, i gde to da kupim naravno. Takodje, potrebne su mi i pancerice, i takodje bih se drzao Atomica, jer imam shiru nogu, i Atomic mi odgovara. I za kraj, ne znam da li cu imati para, ali interesuje me gde mogu da nabavim Atomic kacige, npr 2Cover2 model. Navalite... Pozdrav.
    Izmenio/la Petar; 11.12.2006 u 16:25.

  2. #2
    1337 Petar avatar
    Datum registracije
    12.12.2005
    Lokacija
    Beograd - Kumodraz
    Godina
    36
    Poruke
    32

    Podrazumevano

    Niko? :(
    Elem, bio sam do Beosporta, i video sam Fischer RX seriju (zaboravio sam tachno koji model) pa bih voleo i nechije mishljenje o tim skijama, jer im je cena prilichno povoljna.
    I, ako neko ima preporuku za dobre pancerice, bilo kog proizvodjaca (ne mora Atomic), neka kaze...
    Pozdrav.

  3. #3
    Ski Magare Top avatar
    Datum registracije
    18.11.2005
    Lokacija
    Novi Sad
    Godina
    46
    Poruke
    253

    Podrazumevano

    http://www.bhski.ba/savjeti%20i%20op...X%20SERIJA.pdf
    tu imas recenziju Fischer rx serije

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •