Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 10 od 16

Tema: ExpoZim 2016

  1. #1
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano ExpoZim 2016

    Expo-Zim 2016. od 1-4. decembra na Beogradskom sajmu

    Sajam zimskih sportova, turizma i rekreacije "Expo-Zim", ima tradiciju dugu 30 godina a ove 2016. godine, 31. priredba po redu, se održava se od 01 - 04. decembra na Beogradskom sajmu u hali 4.
    Za razliku od sličnih manifestacija u regionu, Sajam "Expo-Zim" i dalje opstaje u svojoj misiji da promoviše dalju popularnost zimskih sportova kod nas i ukaže na značaj bavljenja sportom u cilju održavanja zdravlja i uživanja u zimskim sportovima.
    Manifestacija pruža mogućnost svim zainteresovanim, da se na početku sezone pripreme za predstojeću zimu, informišu o cenama zimskih aranžmana i opreme. Očekuje se da će, kao i prethodnih godina, hiljade postilaca iskoristiti Sajam za nabavku nove opreme, prodaju i razmenu korišćene opreme, razgovore sa stručnjacima i sportistima. To će biti prilika za upoznavanje sa svetskim trendovima opreme za zimske sportove, fitnes i rekreaciju.

    Kvalitet ove manifestacije potvrđuju i prethodna gostovanja svetskih i šampiona koji su ujedno i otvarali priredbu ( 2006 Ingemar Stenmark, 2007 Alberto Tomba, 2008 Bojan Križaj, 2009 Mateja Svet, 2010 Boris Strel, 2013 Petar Popangelov, 2014 Jure Košir).

    Na ExpoZim-u će firme iz oblasti sportske opreme i turizma predstaviti sledeći program:

    TURIZAM:
    - Turizam i rekreacija na planinama
    - Investicioni projekti u ski komplekse
    - Planinski turizam i njihova infrastruktura
    - Hotel servis
    - Sport i Turizam Press
    - Osiguranje sportskog turizma

    OPREMA SKIJALIŠTA
    - Automatska uplata i pristup sistemu skijališta
    - Oprema za tabanje - uređenje staza
    - Automatizacija sistema prevoza putnika / žičara i ski liftova
    - Planiranje i projektovanje ski sezone u kompleksu
    - Oprema, iznajmljivanje i servis ski opreme
    - Klima uređaji, ventilacija, grejanje
    - Sistemi osneživanja / oprema za proizvodnju veštačkog snega

    SPORT:
    - Oprema za skijanje i snowboard
    - Oprema za kros-kantri skijanje, planinarenje, penjanje, klizanje, paraglajding, letenje zmajem
    - Oprema OUTDOOR
    - Cipele za pešačenje i planinarenje
    - Radio veza u planinama
    - Spasilačka oprema
    - Sportske prodavnice
    - Ski i planinarski klubovi i grupe

    Zainteresovani izlagači imaju rok da do 07. novembra dostve svoje prijave (e-mail: expozim@sajam.rs).

    Organizator ove sajamske priredbe su Beogradski sajam i Asocijacija "Sport za sve" Beograda.


    http://www.skijanje.rs/vesti/expo-zi...radskom-sajmu/

  2. #2
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Vise se expozim i ne kometarise vidim,svratio medju prvima jutros,sobzirom da vec nedeljama pratim sajtove nasih prodavnica vezano za opremu,popusta ne videh nigde,ima dobre opreme cene su takodje dobre

  3. #3
    **** wlad avatar
    Datum registracije
    27.02.2004
    Lokacija
    Novi Sad
    Skije / Bord
    Volkl RaceTiger SL, Nordica E/F 110
    Godina
    48
    Poruke
    5.070

    Podrazumevano

    Bio danas popodne sa drugarima, ima svašta nešto, u delu za razmenu i polovnu opremu dosta živo, Planet Bike kao i prošle godine izostao. Ostalo sve standardno - slične cene kao u prodavnicama samo što je sve na jednom mestu.

    Na kraju naravno završili na štandu SkiBus/Skijanje.rs na druženju sa Zoranom

  4. #4
    Ski legenda
    Datum registracije
    13.12.2005
    Poruke
    1.101

    Podrazumevano

    Planet Bike ne dolazi na Expo zim već valjda drugu godinu pošto ima sopstveni tzv. winter show.

  5. #5
    Senior Member
    Datum registracije
    11.11.2012
    Poruke
    164

    Podrazumevano

    Mrtvara, sve se to da videti u prodavnicama. Ne postoji nikakav popust, sve cene su dignute za 10 posto i toliko daju popusta na sajmu...Polovnu opremu necu komentarisati, ne postoji tamo skija sa preko 1mm kante. Jedini stand vredan vidjenja je onaj tamo na razmeni sa novom opremom. Planet bike je jedna od boljih prodavnica, zanimljiva je ona Hero daska sa 3.5mm kantom. Uporedjivao sam je sa Volkijem, neverovato da ima duplo vecu kantu kao nova

  6. #6
    Super Member furious avatar
    Datum registracije
    31.10.2008
    Poruke
    373

    Podrazumevano

    Jedini popust sto sam video je 5% u markoniju,i 10% u planet bajk radnjama,ovo ostalo ili isto ili jace slepci

  7. #7
    Super Member Grazer avatar
    Datum registracije
    29.01.2005
    Lokacija
    Banja Luka
    Skije / Bord
    HEAD Supershape e.Magnum
    Godina
    41
    Poruke
    1.987

    Podrazumevano

    Nisam bio na expozimu ima par godina, nekako mi nije vise interesantan. Razocarao sam se i cjenama i ponudom
    History is made by those who dare to break the rules.

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    21.12.2013
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    50
    Poruke
    23

    Podrazumevano ExpoZim 2016

    Ja kupio ženi i ćeri skije na beosport štandu. Jedini plus je sto je sve na jednom mestu...

    Da, i ski pas



  9. #9
    Super Member
    Datum registracije
    05.01.2008
    Lokacija
    Beograd
    Godina
    42
    Poruke
    394

    Podrazumevano

    Haha po prvi put (bar za mene) expozim nije bio u hali 4, već na skroz drugom kraju sajma tako da sam se skočopiz*io dok sam dotrčao do prave hale, lagano odeven. Tako da je prvi utisak ekspozima bio fantastičan, odličan, topao .

    Bilo je lepo videti drage ljude sa skijanja i foruma, Džonija, ski bus ekipu, gorce i neke stare prijatelje ... Sad zvučim sam sebi kao jedan forumski post koji sam čitao kada sam došao na ovaj forum .

    Najbolji popusti nisu bili na skije, pance i štapove, već na zimsku garderobu. Neke povoljne akcije i baš dobre cene za skije nisam video. Išao sam sa drugom da mu pomognem da kupi skije, on je prosečan skijaš bez želje da divlja, samo lagano spuštanje niz plavu. Za njega nije bilo skije ispod 30-tak hiljada.

    Gora je imala pristojnu ponudu polovnih fischer skija iz gornjeg segmenta. Na rosinjolu su prodavali vrlo fine nove veleslalomske daske za ispod 30k, ali nisu rekli ljudima da su takmičarske, dečije . Markoni sa head skijama, delovalo mi da imaju baš jake cene. Beosport klasika, mada čini mi se da su imali sveukupno niže cene panci nego inače.

    Štand na razmeni skija koji je prodavao nove skije, starije modele, je bio vrlo interesantan i imao je jedini pristojne cene za početnike. Ako neko ima kontakt prodavca neka mi prosledi.

    Na razmeni onaj lik koji prodaje profi hard shell-ove, norrona, arcteryx, dosta ljudi pipa, gleda, ne znam da li ko kupuje. Ako je prava roba, cene su mu za neke komade baš dobre.

    A da planet bike, mislim da vredi svratiti, neke stvari su na vrlo finom popustu. Ali ne i skije. Mada i oni imaju ponudu par test modela za ok novce.

  10. #10
    Super Member
    Datum registracije
    06.12.2012
    Lokacija
    Pirot
    Skije / Bord
    Head Supershape crveni SL / VIST GS 614 FIS
    Godina
    33
    Poruke
    292

    Podrazumevano

    Kupio ellesse jaknu, sa 12000 na 8400, snizena 30%.
    Generalno je ok bilo na sajmu, cini mi se malo bolje nego prosle godine sto se tice cena ali mozda me osecaj vara.
    Petak je pravi dan da se ode, subota je vec guzva i pola otislo. Bio sam oba dana.
    http://i.imgur.com/yKmeoai.jpg?2

Informacije teme

Korisnici koji pretražuju ovu temu

Trenutno je 1 korisnik(a) koji pretražuje(u) ovu temu. (Članova: 0 - Gostiju: 1)

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •